بیانیه باشگاه تراکتور درباره اتفاقات رخ داده در فرودگاه تبریز

هیأت مدیره باشگاه تراکتور در واکنش به اتفاقات شب گذشته فرودگاه تبریز و همچنین بررسی برنامه گزینه‌های سرمربی‌گری این تیم بیانیه‌ای صادر کرد.

 هیأت مدیره باشگاه به دنبال نتایج دور از انتظار تیم در هفته‌های اخیر و اتفاقات شب گذشته فرودگاه تبریز و همچنین بررسی برنامه گزینه‌های سرمربی‌گری تیم، جلسه تشکیل داد و در خصوص مسائل مختلف پیرامون تیم تصمیماتی اتخاذ کرد.

هیأت مدیره باشگاه تراکتور جهت تنویر افکار عمومی در پایان این جلسه بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

باسمه تعالی

«ما نیز همچون هواداران از نتایج تیم در چهار دیدار اخیر به هیچ عنوان رضایت نداشته و در این راستا انتظار می‌رود بازیکنان نسبت به عشق و تعصب هواداران اهتمام ورزیده و با کسب نتایج مطلوب در دیدار‌های آتی، نتایج اخیر را جبران نمایند.

هیأت مدیره باشگاه همچنین ضمن ابراز تأسف از بابت اتفاقات شب گذشته در فرودگاه تبریز و با احترام به حق انتقاد هواداران؛ اهانت به ارکان باشگاه و توهین و سلب امنیت بازیکنان و حمله و آسیب رساندن به خودروی باشگاه را در شأن هواداران تراکتور ندانسته و بی‌شک عده‌ای به صورت هدفمند از اعتراض به حق هواداران، سوء‌استفاده کرده و فضا را به تنش کشانده‌اند.

در همین راستا معاونت فرهنگی و کانون هواداران باشگاه موظف به ارائه گزارش از اتفاقات رخ داده در فرودگاه تبریز و بررسی موضوع حمله به خودرو‌های باشگاه که امنیت اعضای داخلی و خارجی تیم را سلب نموده، شد.

در موضوع انتخاب سرمربی، باشگاه پس از جدایی آقای «پاکو خمس» با برخی مربیان داخلی مذاکراتی داشته که متأسفانه بستر برای حضورشان در تراکتور فراهم نشد و در ادامه، مذاکرات با «قربان بردیف» آغاز شد و توافقات اولیه نیز حاصل شده بود که او اعلام کرد باتوجه به مشکلات شخصی، حداقل طی یک ماه آتی نمی‌تواند در تبریز حضور یابد و باتوجه به اهمیت دیدار‌های پیش رو، باب مذاکره با سایر گزینه‌ها آغاز شده و در همین راستا با چند مربی باتجربه مذاکرات نهایی در حال انجام است و پس از توافق از طریق رسانه رسمی باشگاه معرفی خواهد شد.

بر این باوریم با روی کار آمدن کادرفنی جدید و همچنین حمایت هواداران، قطعاً تراکتور به روز‌های خوبش باز می‌گردد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
United States of America
ناشناس
۰۳:۴۱ ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳
نمیدونم چرا تراکتور همیشه حاشیه دور و برش هست
Iran (Islamic Republic of)
مجید
۲۰:۲۹ ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۳
بازیکنی که بومی نباشه به دردتیم بزرگ تبریزنمیخوره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۲۹ ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۳
مسئولان امنیتی نمیخواهند به موارد مکرر مشکوک در سطح مدیران و سرمایه گذاران تیم ورود کنند؟!
Iran (Islamic Republic of)
حسنی
۱۷:۵۶ ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۳
مربی ایرانی بگیریدلااقل کمی وجدان شرف داشته باشد که تیم راچنددیدارمانده تیم ول نکند
آخرین اخبار