خبرهای جدید از کارخانه پرماجرای سیمان خرم‌آباد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان خبرهای جدید از کارخانه سیمان خرم‌آباد را اعلام کرد.

بهمن جعفری با اشاره به آخرین خبرها از طرح «سیمان خرم‌آباد»، اظهار داشت: در روزهای پایانی سال گذشته، مالک قبلی از طریق شعبه ۱۹ تجدیدنظر دیوان عالی کشور حکم انحلال را باطل کرد و دوباره طرح به مالک قبلی برگشت.

وی عنوان کرد: پرونده مربوط به این طرح نیز دو سال بود که در شعبه‌های بدوی و تجدیدنظر قوه قضائیه در دست اقدام بود و الان تعیین تکلیف شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، بیان داشت: اخیراً نیز مالک درخواستی به سازمان ما منعکس و مسائل و مشکلات را مطرح کرده است تا ما برای بحث مالیات، زمین و سایر موارد آن ستاد تسهیل را برگزار کنیم.

جعفری در پاسخ به این سوال خبرنگار مهر که آیا سرمایه‌گذار قبلی این اهلیت را دارد که فعالیت را در این طرح ادامه بدهد؟ گفت: به نظر من کسی که تا کنون نتوانسته این پروژه را انجام بدهد و درگیر مسائل قضائی بوده شاید نتواند ادامه فعالیت داشته باشد، تصمیم دراین‌رابطه بر عهده سایر ارکان، بانک عامل یعنی سپه، وزارت صمت، وزارت کشور است و قرار است جلسه‌ای برگزار و پیگیری‌های لازم دراین‌خصوص انجام شود.

وی، افزود: در این دو سال اقدامی نمی‌شد انجام داد؛ چون پرونده طرح در دستگاه قضائی بود و ما نمی‌توانستیم دخالتی کنیم؛ ولی الان می‌توانیم پیگیری کنیم.

 

منبع: مهر

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.