برترین‌های مسابقات پرش با اسب استان همدان جام جمهوری معرفی شدند

رئیس هیات سوارکاری استان همدان گفت: بیست و یکمین دوره مسابقات پرش با اسب جام جمهوری استان همدان، با معرفی برترین‌های رده‌های مختلف به پایان رسید.

محمدرضا شوشتری گفت: در این دوره از مسابقات که به مدت ۲ روز به میزبانی باشگاه سوارکاری آذرخش شهرستان بهار برگزار شد ۵۸ سوارکار در رده‌های مختلف با هم به رقابت پرداختند.

او گفت: در رده سنی آزاد با ارتفاع ۱۰۵ سانتی متر، ۱۸ شرکت کننده از استان‌های همدان و کرمانشاه با هم رقابت کردند که در نهایت محسن حدادیان با اسب "آنجل" به عنوان قهرمانی دست یافت.

رئیس هیات سوارکاری استان همدان گفت: در این رده سنی، امیرحسین احمدی‌ثابت با اسب "بارلی" دوم شد و مهدی صمدی با اسب "لورنز" بر سکوی سوم ایستاد.

شوشتری گفت: همچنین فرزاد سهیل‌قاسمی با اسب "دیزاین" و محمدرضا شوشتری با اسب "نیوشا" بر سکوی چهارم و پنجم این مسابقات ایستادند.

او گفت: در رده سنی بزرگسالان با ارتفاع ۱۲۵ سانتی‌متر نیز محسن حدادیان با اسب "ریلکس" اول شد و امیرحسین احمدی‌ثابت با اسب "کریستیانازد" و مهدی حمزه‌ای با اسب "هایرون" به ترتیب دوم و سوم شدند.

رئیس هیات سوارکاری استان همدان گفت: در رده سنی زیر ۱۸ نیز هشت سوارکار با هم به رقابت پرداختند که در نهایت کیان قراگوزلو با اسب "آبین" از همدان عنوان قهرمانی را به دست آورد و ویانا فرجام‌فر با اسب "سهند" و محمد مظفری با اسب "پرنس" هر دو از استان کرمانشاه دوم و سوم شدند.

شوشتری گفت: در رده مالکین هم آرتا سهل‌البیع با اسب "الدورادو"، ملیکا محمدی با اسب "ریلکس" و آرمین احمدی‌ثابت با اسب "آتلانتا" به ترتیب اول تا سوم شدند.

او گفت: در رده مبتدی نیز در روز نخست مسابقات، ۲۶ ورزشکار شرکت کردند که ۲۱ نفر بدون خطا مسیر مسابقه را سپری کردند.

رئیس هیات سوارکاری استان همدان با اشاره به اینکه ایلیا محمدی مسئولیت برگزاری این مسابقات را بر عهده داشت، گفت: شکوفه یزدی به عنوان (سرداور)، خانم شوشتری و مهدی بختیاری از رشت (داور)، پریسا کریمی از سنندج (کمک داور)، عرفان نمدی و تیما سیاوشی (کلانتر) و سید وحید برقعی با دستیاری خانم اسدی به عنوان (طراح مسیر) و آقای عسگریان و خانم خمسه از کرمانشاه از عوامل اجرایی این مسابقات بودند.

برچسب ها: سوارکاری ، مسابقات
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.