جلسه وبیناری رئیس فدراسیون اسکیت با مقامات اینلاین هاکی روسیه

رئیس فدراسیون اسکیت به همراه مسئول روابط بین الملل فدراسیون در جلسه وبیناری با مقامات عالی رتبه اینلاین هاکی روسیه شرکت کرد.

در جلسه‌ای که به صورت وبینار با رئیس  و مقامات عالی‌رتبه اینلاین هاکی روسیه و با حضور مجید هنرجو رئیس فدراسیون اسکیت و علیرضا محبوبی‌فرد مسئول روابط بین‌الملل فدراسیون  و ایگور کولسکوو رییس فدراسیون رولر هاکی روسیه به همراه ۳ تن از اعضای دیگر از این کشور حضور داشتند، طرفین در خصوص مسائل مختلف که حدود یک ساعت طول کشید به صحبت پرداختند.

در ادامه این جلسه مجید هنرجو ابراز امیدواری کرد ۲ تیم باشگاهی از ایران در مسابقات کاپ مسکو که ماه آینده برگزار می‌شود در این رویداد بین‌المللی شرکت کنند.

بحث اسکان و تغذیه ورزشکاران ایرانی از دیگر موضوعاتی بود که رییس فدراسیون خواستار رسیدگی به آن شد و در این مورد رئیس فدراسیون رولر هاکی روسیه قول داد به این مسئله  رسیدگی خواهند کرد و متعاقبا پاسخ آن را به همتای ایرانی خود اطلاع خواهند داد.

همچنین طرفین آمادگی خود را برای حضور در مسابقات آینده اعلام کردند. تبادل اطلاعات و دانش در بحث اعزام ورزشکار و مربی از دیگر مسئله ‌ای بود که مورد بحث طرفین قرار گرفت.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار