حسینی و عزیزی راهی بهارستان شدند

رئیس ستاد انتخابات فارس با اشاره بر اینکه دور دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای روز جمعه ۲۱ اردیبهشت در پنج شهرستان استان برگزار شد، از اعلام نتایج نهایی این انتخابات در شهرستان شیراز و زرقان خبر داد.

اسماعیل قزل سفلی ضمن قدردانی از مشارکت مردم شهرستان‌های شیراز، زرقان، مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مرحله دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: در مرحله دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ۶ نامزد برای تصدی سه کرسی باقیمانده از جمع ۱۸ کرسی به رقابت پرداختند.

رئیس ستاد انتخابات استان فارس با اشاره بر اینکه ۸۲۰ شعبه اخذ رأی برای به امانت گرفتن رأی مردم در پنج شهرستان استان برپا شده بود، گفت: در حوزه انتخابیه شیراز و زرقان پس از جمع آوری آرا و طی شدن مراحل قانونی، آقای سید اسماعیل حسینی با ۵۷۷۵۷ رأی و آقای ابراهیم عزیزی با ۴۳۱۴۶ رأی اعتماد مردم شهرستان‌های شیراز و زرقان را بدست آورده و بعنوان نمایندگان این شهر در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حاضر خواهند شد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، افزود: تجمیع آراء مردم شهرستان‌های مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در حال انجام است که پس از تأیید نتیجه توسط ستاد انتخابات کشور، اعلام خواهد شد.

گفته می‌شود در حوزه انتخابیه مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد از بین دو نامزد این دوره، اسفندیار عبدالهی بیشترین آرا را از آن خود کرد و از رقیب خود سیروس سجادیان پیشی گرفت.

نتیجه نهایی انتخابات، همراه با تعداد آرا داوطلبان در حوزه انتخابیه مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد پس از تایید ستاد انتخابات کشور اعلام می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.