قتل مرد جوان به‌خاطر بازی خرس‌وسطی در جنوب تهران!

مرد جوانی که سر بازی "خرس‌وسطی" در یکی از پارک‌های جنوب تهران دست به جنایت زده بود، دستگیر شد.

روز پنجشنبه بیست و هفتم اردیبهشت ماه جاری، کارکنان انتظامات بیمارستان بهارلو تهران از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، مرگ مشکوک مرد جوان اهل کشور افغانستان را روی تخت بخش اورژانس، گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه قاضی محمد جواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جنایی راهی سردخانه بیمارستان شدند و جسد مرد حدوداً ۲۷ ساله‌ای را مشاهده کردند که براثر ضربه چاقو به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد که مقتول در جریان درگیری در یکی از پارک‌های جنوب تهران قربانی جنایت شده است.

طولی نکشید که تیم جنایی برای بررسی صحنه جرم پای در پارک موردنظر گذاشتند، اما در جریان تحقیقات میدانی، قاتل ۲۸ ساله اهل کشور افغانستان یک ساعت پس از ارتکاب جنایت در محله رازی شناسایی و دستگیر شد.

متهم خیلی زود هدف بازجویی قرار گرفت و ماجرای جنایت را اینطور توضیح داد: داخل پارک حضور داشتم که چند پسر جوان داشتند با توپ‌بازی خرس‌وسطی بازی می‌کردند؛ من هم می‌خواستم در بازی شرکت کنم، اما پسر جوانی به نام فرشـــاد با پرخاشگری و چشم در چشم شدن مخالفت کرد که به‌خاطر همین موضوع درگیری میان ما شکل گرفت و نهایتاً در جریان این نزاع، بینی او را با ضربه چوب شکستم!

مرد جنایتکار ادامه داد: فرشـــاد پس از اینکه زخمی شد به خانه‌شان رفت، اما دقایقی بعد ۵ نفر دیگر از آشنا‌های او به قصد انتقام‌گیری با چوب و چاقو، وارد پارک شدند؛ در این میان مرد جوانی با یک چاقو به سمتم حمله کرد، اما من در یک لحظه همان چاقو را از دستش گرفتم و یک ضربه به بدنش وارد کردم؛ پس از این حادثه به‌خاطر ازدحام جمعیت و ترسی که وجودم را فرار گرفته بود قبل از رسیدن پلیس پا به فرار گذاشتم.

پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جرم و اعتراف متهم به قتل، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات محلی بررسی‌های خود را در رابطه با این جنایت هولناک ادامه دهند.

با دستور قاضی شفیعی از شعبه پنجم دادسرای امورجنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

منبع: تسنیم

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۷
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۲:۵۱ ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳
بازم افغان!
تا کی قراره اینا ناامنی ایجاد کنن؟
Iran (Islamic Republic of)
فرزند چهارم که کپن نداشت
۰۰:۴۵ ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳
و باز هم دو افغانستانی...
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۳۶ ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳
بخاطر این مهاجرهای غیر قانونی افغان امنیت نداریم
این دولت چرا اخراج نمیکنه اینا رو ؟؟؟؟
کم جنایت و تعرض نکردن اینا
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۴۸ ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳
باز هم افغانی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۰۳ ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳
جنوب تهران در اشغال افغان هاست و باعث سلب آسایش و آرامش و امنیت مردم شده،چرا اینها جمع آوری و اخراج نمیشن؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۴۵ ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳
با افغانی کل کل نکنید اینا واسه پفک ادم میکشن
اینا از نظر روحی داغونن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۲۵ ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳
اگه مقتول چاقو کشیده اعدام نداره
آخرین اخبار