ادای احترام حسن یزدانی، قهرمان کشتی کشور به رئیس‌جمهور، دستمایه‌ای تازه برای فحاشی علیه این چهره نامدار ایرانی توسط رسانه‌ها و چهره‌های ضد انقلاب شده است.

پنجشنبه گذشته بود که در آغاز دومین سفر استانی سیدابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور به مازندران، حسن یزدانی، پرافتخارترین کشتی‌گیر تاریخ ایران به‌عنوان یکی از نامداران این استان در مراسم استقبال از رئیس‌جمهور در فرودگاه ساری حضور یافت. این حضور، اما سرآغازی شد بر دور تازه‌ای از فحاشی‌ها علیه کشتی‌گیر پرافتخار ایران.

رئیس فراکسیون فرهنگ عمومی مجلس با اشاره به عصبانیت جریان معاند از اقدام اخیر حسن یزدانی اظهارکرد: این نخستین‌بار نیست که چهره‌ها و رسانه‌های معاند برای تخریب چهره‌های ماندگار کشور اقدام می‌کنند، اما دست آنها دیگر برای مردم رو شده‌است و آحاد ملت فریب چنین نیرنگ‌هایی را نمی‌خورند.

سید مجتبی محفوظی با بیان اینکه این جریان می‌کوشد با جنجال‌سازی‌های رسانه‌ای، به‌ویژه در شبکه‌های اجتماعی، این‌گونه القا کند که تعداد حامیان چنین جریانی زیاد است، افزود: واقعیت اما، نشان می‌دهد این جریان تعداد بسیاری کمی را تشکیل می‌دهند که با به‌راه انداختن سر و صدای رسانه‌ای و فشار‌های تبلیغاتی، تلاش دارند خود را «تاثیرگذار» و «زیاد» نشان دهند.

وی با اشاره به اینکه یک جریان رسانه‌ای خارج‌نشین با همراهی برخی عوامل داخلی چنین سناریو‌های پر سر و صدایی را طراحی و اجرا می‌کنند، ادامه داد: آنها اگرچه قصد دارند با جنجال و فشار رسانه‌ای، فضای رسانه‌ای خاصی را ایجاد کنند، اما واقعیت این است که موفق نبوده‌اند و نتوانسته‌اند آحاد جامعه را فریب دهند.

حسن یزدانی و ابراهیم رئیسی

پیاده نظام دشمنان خارجی

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه تعداد اندکی در داخل کشور فریب چنین جریانی را خورده‌اند، عنوان کرد: اگرچه این جریان همواره فشار تبلیغاتی سنگینی را بر داخل کشور متمرکز کرده‌اند، اما تجربه نشان داده راه به جایی نمی‌برند؛ همچنان‌که در فضاسازی‌های خود پس از پیروزی انقلاب تاکنون موفق نبوده‌اند و دستاوردی نداشته‌اند.

محفوظی با تاکید بر اینکه ملت ایران به آگاهی مطلوبی در زمینه شناخت راهبرد‌ها و رویکرد‌های جریان ضدانقلاب دست یافته‌است، گفت: بررسی تجربیات سال‌های اخیر ثابت می‌کند حنای وطن‌فروشان دیگر برای مردم ایران رنگی ندارد و آنها نمی‌توانند به وارونمایی حقایق داخل کشور ادامه دهند.

وی با اشاره به پیوند جریان‌های معاند با دشمنان خارجی ملت ایران، تصریح کرد: باید توجه داشت که جریان‌های معاند طی دهه‌های اخیر همواره از دشمنان خارجی این مرز و بوم تغذیه کرده‌اند و به‌مثابه پیاده‌نظامی برای هموارسازی مسیر تحقق کلان‌راهبرد‌های ضدایرانی آنان عمل کرده‌اند.

هزینه‌تراشی برای چهره‌های نامدار

رئیس فراکسیون فرهنگ عمومی مجلس با اشاره به برخی اهداف پشت‌پرده تخریب چهره قهرمانان و نامدارانی مانند حسن یزدانی اظهارکرد: یکی از مهم‌ترین اهداف دراین مسیر، افزایش هزینه موضع‌گیری در حمایت از ارزش‌های دینی و آرمان‌های انقلابی ازسوی چهره‌های نامدار کشور است.

محفوظی افزود: جریان ضد انقلاب تلاش می‌کند با چنین هزینه‌تراشی‌هایی، مانع ابراز حمایت چهره‌های تاثیرگذار حوزه‌های مختلف از نظام و انقلاب شود. آنها دراین مسیر از شیوه‌های مختلفی از جمله ترور شخصیت، فشار و فحاشی رسانه‌ای در فضای‌مجازی برای هدف قرار دادن چهره‌های تاثیرگذار حامی نظام و انقلاب استفاده می‌کنند.

وی تصریح کرد: جریان معاند تلاش می‌کند فضایی به‌وجود آورد که کسی جرات موضع‌گیری در حمایت از نظام و انقلاب را نداشته باشد، اما تجربه ثابت کرده در چنین مسیری موفق نبوده و نیستند. باید درنظر داشت که کلان‌راهبرد آنان در اتخاذ چنین شیوه‌هایی، در نهایت تضعیف نظام و انقلاب است.

منبع: همشهری آنلاین

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱۶
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
کشتی
۱۳:۲۷ ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳
تاثیر گذار ترین و محبوب ترین ورزشکار ایران پهلوان حسن یزدانی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۰۶ ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳
زنده باد حسن یزدانی لعنت بر هر چی احمق و نادان چه داخلی چه خارجی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۰۵ ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳
قدرت جوانان ایرانی بسیار ستودنی است ما به جوانان سرزمین خودمان افتخار می کنیم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۴۹ ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳
واقعیت اینه که هرکی و هرچی منتسب به شماهاست، منفور و مقهور ملت ایران است...! از ما گفتن ... خود دانید!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۵۶ ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳
واقعیت اصلی اینه که چهارتا برعنداز شل مغز مثل خودت را ملت ایران خطاب نکن ،
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۴۰ ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳
زنده باد حسن یزدانی زنده باد مردانگیت گور بابای ضد انقلاب
Iran (Islamic Republic of)
Mohsen
۱۰:۲۴ ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳
فقط یک احمق میتونه ارزش و ٱبهت حسن یزدانی رو انکار کنه. احمقها روی سرشون شاخ ندارن. بین ما زندگی میکنن. اینجور وقتهاست که میشه احمقها رو تشخیص داد.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۲۱ ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳
دمت گرم پهلوان
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۱۸ ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳
درود به شرف حسن یزدانی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۲۶ ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳
پهلوان ملی فقط رسول خادم
Iran (Islamic Republic of)
Mohsen
۱۰:۱۶ ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳
رسول خادم هم با مردمه، برای مردمه. حسن یزدانی هم همینطوره. اما!!! این «فقط رسول خادم» گفتنت یعنی تو حال خوبی نداری!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۲۳ ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳
تخریب قهرمان ملی مثل حسن یزدانی واقعا گل به خودی محسوب میشه منتهی یادمون نره رسول خادم و علی دایی و پرویز پرستویی و ... هم چهره های ماندگار همین مردم هستند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۱۰ ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳
حسن عشقه
حالا هر کی هر چرتی میگه بذار بگه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۰۵ ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳
تا کور شود هرآنکه نتواند دید قدرت ایران و جوانان ایرانی را
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۰۳ ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳
این سید بزرگوار انشاالله کارهایشان خصوصاً مسکن که ملموس شود بیش از این‌ها و توسط خیلی از ماها باید احترام شود شماها فقط زبانید، وای به حالتان روز قیامت
Iran (Islamic Republic of)
علی
۰۹:۰۱ ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳
جانم حسن یزدانی ... همیشه مایه غرور و سربلندی کشورمون بودی ... ممنونتیم ... تا کور شود هر آنکه نتواند دید ... اربابای وطن فروشان به غلط کردن افتادند و آخرین دست و پا زدنشونه ...
آخرین اخبار