بهره برداری از شهربازی سرزمین شادی در قم

در مراسمی شهربازی سرزمین شادی بوستان فدک قم با حضور رئیس‌کل دادگستری استان و مدیران شهری به بهره‌برداری رسید.

 به نقل از شهرداری قم، آیین بهره‌برداری از فاز نخست شهربازی سرزمین شادی بوستان فدک با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین مظفری رئیس‌کل دادگستری استان، امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، غریب دادستان استان، حسینی و متقیان معاون استاندار، سقائیا‌ن‌نژاد شهردار قم و محرری رئیس شورای اسلامی شهر برگزار شد.

اعضای شورای اسلامی شهر، کاویانی معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان، معاونان، مدیران و روسای سازمان‌های شهرداری قم، طالبی مدیرکل امور شهری استانداری و دیگر مسئولان استانی و شهری حضور داشتند.

عملیات اجرایی این پروژه بعد از سال‌ها بلاتکلیفی در ۴۵ هزار مترمربع مساحت از سال ۱۴۰۰ آغاز و با مشارکت بخش خصوصی با هزینه ۵۰۰ میلیارد ریالی اجرایی شد.

سخنرانی رئیس‌کل دادگستری استان، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری و سرمایه‌گذار این پروژه، از بخش‌های مختلف این افتتاحیه بود.

تقدیر از متولیان و دست‌اندرکاران این پروژه مهم نیز از بخش‌های دیگر برنامه بود.

از اهداف کلان این پروژه می‌توان به توسعه اماکن تفریحی و گردشگری، افزایش سرانه تفریحی و ورزشی، اشتغال‌زایی برای حدود ۸۰ نفر به‌صورت مستقیم و ایجاد فضای مفرح برای شهروندان اشاره کرد.

همچنین وجود دستگاه‌های سنگین، هیجانی و جذاب در مجموعه، پیش‌بینی وسایل تفریحی و هیجانی برای کلیه سنین، جانمایی مجموعه در مبدأ ورودی اصلی شهر قم و جذب زائرین و مسافرین در محور مواصلاتی ۱۷ استان کشور و مساحت قابل‌توجه عرصه از ویژگی‌های بارز این پروژه به شمار می‌رود.

برچسب ها: شهربازی ، شهرداری قم
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار