شهید آیت الله رئیسی، رئیس جمهور همیشگی ایران خواهد بود

استاندار قزوین با اشاره به اینکه مردم دیار مینودری احساس قرابت زیادی با دومین شهید رییس جمهوری کشور خود دارند، گفت: شهید آیت الله رییسی بدون شک رئیس جمهور همیشگی ایران خواهد بود.

محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین در حاشیه مراسم گرامیداشت رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی گفت: آیت الله رئیسی دومین رئیس جمهور شهید جمهوری اسلامی بود و تمامی خلقیات مورد انتظار از یک رییس جمهور مکتبی، انقلابی و مورد انتظار مردم را داشتند و یک روحانی مقید، عالم و فرهیخته بودند.

وی افزود: مردم با شناخت از این روحیات به آیت الله رئیسی رای دادند و در تمام نظرسنجی های مختلفی که در طول سالیان ریاست جمهوری انجام شد حاکی از افزایش محبوبیت آن شهید در بین مردم بود، موضوعی که به طور قطع به دلیل رعایت حرمت های اخلاقی، دقت و اخلاص در عمل، صداقت در بین مردم، شجاعت، عدم وابستگی به جریان ها، احزاب و بسیاری از موضوعات دیگر بوده است.

اعلایی با بیان اینکه آیت الله رئیسی در طول خدمت رسانی خود الگویی از یک رئیس جمهور مورد انتظار مردم را به نمایش گذاشتند، اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب در یک عبارت بی نظیر از عنوان "مغتنم" برای این شهید عزیز استفاده کردند، یعنی وجود او برای کشور یک غنیمت بود و پایانی خوش تر از شهادت را نمی توان برای ایشان متصور بود.

نماینده عالی دولت در استان تاکید کرد: مردم دیار قزوین بدون شک قدردان زحمات و خدمات آن شهید خواهند بود و به دلیل همشهری بودن با شهید رجایی به عنوان نخستین رییس جمهور شهید، احساس قرابت زیادی با شهید رئیسی دارند.

استاندار قزوین بیان کرد: در شرایط کنونی تمام تلاش مسئولان و خدمت گذاران این است که خدشه و خللی به مسیر رو به رشد کشور ایجاد نشود و نظام مقدسی اسلامی نخستین مرتبه نیست با چنین مسائلی روبرو می شود چرا که با حمایت مردم و تدابیر رهبر معظم انقلاب از این گذرگاه سخت هم عبور خواهیم کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.