مردم قدرشناس و شهیدپرور کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت گرامیداشت شهادت پرافتخار خادم‌الرضا علیه‌السلام، و همراهان شهیدش فردا تجمع می کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در پیامی از مردم برای شرکت در مراسم گرامی داشت رئیس جمهور شهید و همراهانش دعوت کرد.
 
متن این پیام به این شرح است.
 
بسم الله الرحمن الرحیم
پرواز ملکوتی خادم‌الرضا، خادم ملت ایران، رئیس جمهور مردمی، محبوب، مجاهد، انقلابی و خستگی‌ناپذیر، سیدالشهداء خدمت، حضرت آیت‌الله دکتر رئیسی که سراسر عمر پر برکتشان همواره در جهت خدمت به مردم، کشور و اسلام سپری گشت، موجب غم و اندوه ملت قدرشناس ایران اسلامی گشت.
 
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان به پاس قدردانی از یک عمر مجاهدت بی‌وفقه این شهید والامقام و همراهان شهیدش آیت‌الله آل‌هاشم امام جمعه‌ی محبوب تبریز، جناب آقای امیر عبداللهیان وزیر خارجه‌ی مجاهد و فعال، جناب آقای مالک رحمتی استاندار انقلابی و متدین آذربایجان شرقی و سایر همراهان، از کلیه هم‌استانی‌های قدرشناس و شهیدپرور دعوت می‌نماید در اجتماعی که فردا سه‌شنبه اول خردادماه در سراسر استان برگزار می‌شود حضور یابند.
 
این مراسم در یاسوج فردا سه‌شنبه اول خردادماه از ساعت ۹ صبح با حضور مردم نجیب و غیور یاسوج و حومه در میدان امام حسین علیه‌السلام، خیابان جمهوری اسلامی برگزار خواهد شد.
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.