شهید جمهور برای رفع مشکل آب همدان ۱۷ هزار میلیارد ریال اختصاص داد

استاندار همدان گفت: شهید رئیسی به مردم همدان دلبستگی خاصی داشت و در بحران آب همدان و رفع مشکل آبرسانی این شهر، شهید جمهور ۱۷ هزار میلیارد ریال اختصاص داد.

علیرضا قاسمی‌فرزاد روز شنبه در مراسم بزرگداشت شهیدان خدمت در محل حسینیه امام خمینی ره افزود: شهید جمهور برای اتمام طرح آبرسانی به همدان اهتمام ویژه‌ای داشت به طوریکه این طرح که طی ۱۷ سال، فقط ۳۰ درصد پیشرفت داشت، به بهره برداری رسید.

استاندار همدان خاطرنشان کرد: ضایعه اینقدر تلخ است که هنوز نبود رئیس جمهور شهید و هیات همراه باور کردنی نیست، اما خدا را شاکر و دلگرم به خاطر وجود رهبر انقلاب امام خامنه‌ای هستیم.

قاسمی فرزاد ادامه داد: در سال‌های پس از انقلاب وقایع تلخی، چون از دست دادن شهید بهشتی و ۷۲ تن از یارانش و همچنین شهادت شهید رجایی و باهنر اتفاق افتاد، اما انقلاب اسلامی همچنان پرصلابت به مسیر خود ادامه داد.

استاندار همدان با اشاره به اینکه آیت‌الله رئیسی شهیدی در تراز جمهوری اسلامی بود، خاطرنشان کرد: برای رئیس جمهور بعدی سخت است که جای وی و تلاش هایش را بتواند پر کند.

وی رئیسی را مرد خستگی ناپذیر و پر تلاش دانست که در پاسخ به دعوت دیگران برای استراحت، به خدمت بی وقفه به مردم تاکید می‌کرد.

قاسمی فرزاد یادآور شد: رئیس جمهور شهید عشق عجیبی به مردم و همچنین شهدای والامقام داشت و در زمانی که در همدان بود در مراسم مختلف به عنوان سخنران نیز حضور داشت.

وی تاکید کرد: آیت الله رئیسی در سال ۱۳۶۱ در همدان بود و خاطرات خوبی از این شهر داشت.

استاندار همدان بابیان اینکه خلوص نیت، زهد و تقوی در روحیه شهید رئیسی موج می‌زد، افزود: آیت الله رئیسی در جلسه مشترک استانداران تاکید می‌کرد، هر اقدامی لازم است برای خدمات به مردم انجام دهید.

وی گفت: شهید خدمت معتقد بود، در کار کردن برای مردم، ملاک و معیار رای نباشد بلکه باید خدمت رسانی را سرلوحه خود قرار دهید.

قاسمی فرزاد اظهار کرد: حضور جمعیت میلیونی در تشییع آیت الله رئیسی، بیانگر اخلاص رئیس جمهور بود که هیچگاه محرومان را از یاد نبرد و در همه جلسات تاکید بر رعایت حال محرومان داشت.

وی با بیان اینکه شهید عبداللهیان نیز همواره دو شادوش شهید سلیمانی بود، تصریح کرد: خداوند به خاطر خون شهیدان به کشور برکت خواهد داد.

قاسمی فرزاد اظهار امیدواری کرد: راه شهید رئیسی با وحدت و انسجام پشت سر رهبری حفظ شده و ادامه یابد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.