آموزش نگهداری هواپیما به سربازان وظیفه در آینده نزدیک

فرمانده مرکز آموزش‌های تخصصی هوایی شهید خضرایی نهاجا از آموزش نگهداری هواپیما به سربازان وظیفه در آینده نزدیک خبر داد.

 امیر سرتیپ دوم نادر ترکاشوند فرمانده مرکز آموزش‌های تخصصی هوایی شهید خضرایی نهاجا درباره دوره‌های مهارتی که به سربازان وظیفه در این مرکز آموزش داده می‌شود توضیحاتی داد و یک خبر خوش مهم نیز برای آینده شغلی سربازان داشت.

وی افزود: در نیروی هوایی ارتش و فرماندهی آموزش تخصصی هوایی شهید خضرایی تلاش بر هدف اصلی که سربازان را به خدمت راغب کنیم با خدمتی با جذابیت و با نشاط و همچنین مهارت آموزی انجام دهیم.

وی افزود: کارگاه‌های مهارتی با اساتید خبره آموزش‌های عمومی در بدو ورود سربازان داده می‌شود و برای سربازان مقیم پادگان دوره‌های جهاد کشاورزی، ورزش و جوانان و. … آموزش می‌بینند.

فرمانده مرکز آموزش‌های تخصصی هوایی شهید خضرایی نهاجا گفت: با توجه به تخصص تجهیزات محور نیروی هوایی طرح‌ریزی کرده‌ایم که نگهداری هواپیما به سربازان وظیفه آموزش داده شود که این طرح ابلاغ و در مرحله تصویب و تدوین آموزش است.

برچسب ها: نظام وظیفه ، سربازی
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
سرباز وطن
۱۰:۵۰ ۰۶ خرداد ۱۴۰۳
بنام خدا
شما اینقدر فداکاری به جای این کار کادری آموزش بده یا دنبال ارتقا شغلی و معیشتی پرسنل باش که الان کسی رغبت ندارد وارد نیروی های مسلح شود از بس شأن ومنزلت پرسنل را پایین آوردید سرباز بنده خدا رو چکار دارید بزارید خدمت اجباری رو تمام کنه بره دنبال زندگی و بدبختیش بعدشم این همه جوان دارای مدارک دانشگاهی فنی و مهندسی هوایی هستند باید از هزار لایه گزینشی عبور کنند که استخدام بشوند خجالت هم خوب چیزیه.... متاسفانه فقط حرف مفت میزنید ....
آخرین اخبار