حیدری گفت: آیت الله رئیسی تربیت یافته مکتب انقلاب اسلامی و مدیری در تراز انقلاب اسلامی بود و همین خصوصیت موجب شد که محبت ایشان در دل مردم قرار گیرد.

غلامعلی حیدری در آیین گرامیداشت حماسه سوم خرداد و تجلیل از رزمندگان سنگر ساز بی‌سنگر، اظهار داشت: آیت‌الله رئیسی شخصیتی مردمی، اخلاق‌مدار، دلسوز و مسئولیت پذیر بود و تا آخرین لحظه همواره به فکر رفع مشکلات مردم و اقتدار نظام بود.

وی افزود: آیت‌الله رئیسی در اوج رقابت‌های انتخاباتی همواره بر رعایت اخلاق، معنویت و حرکت در چارچوب توصیه‌های شرع مقدس تاکید می‌کرد.

حیدری با تاکید بر اینکه آیت الله رئیسی رئیس جمهور مردمی و انقلابی بود، اضافه کرد: آیت الله رئیسی تربیت یافته مکتب انقلاب اسلامی و مدیری در تراز انقلاب اسلامی بود و همین خصوصیت موجب شد که محبت ایشان در دل مردم قرار گیرد چراکه تامین منافع مردم و نظام جمهوری اسلامی و ترجیح ندادن منافع خود بر منافع نظام از مهمترین دغدغه‌های رئیس جمهور شهید بود.

وی بیان داشت: توزیع عادلانه امکانات با اولویت مناطق محروم، دفاع از منافع کشور در مجامع بین المللی، فعال‌سازی بسیاری از کارگاه‌های راکد و نیمه تعطیل، اجرای نهضت ملی مسکن، کاهش تورم و بیکاری از مهمترین اقدام‌های رییس جمهور شهید بود.حیدری با اشاره به انجام ۴۷ سفر استانی از سوی آیت الله رئیسی در مدت مسئولیت خود، اظهار داشت: مهمترین هدف از انجام سفر‌های استانی آیت الله رئیسی برطرف کردن بسیاری از ناترازی‌ها و مشکلات مردم بود.

وی گفت: پیگیری میدانی روند اجرای مصوبه‌های سفر‌های استانی و به سرانجام رساندن طرح‌های نیمه‌تمام به عنوان طرح‌های پیشران از دیگر ویژگی‌های شهید جمهور بود.

حیدری با اشاره به نشست فصلی آیت‌الله رئیسی با فرمانداران و استانداران، تصریح کرد: مصوبه‌های استانی رئیس‌جمهور؛ مصوبه‌هایی کاربردی و عملیاتی بود.

حسین برزگر رئیس سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: بسیاری از افراد ادعای دموکراسی و جمهوریت می‌کردند، اما در عمل نتوانستند به این واقعیت جامه عمل بپوشانند.

وی اضافه کرد: شکایت نکردن آیت الله رئیسی با منتقدان و مخالفان و دوری از حاشیه‌ها نشان داد که تا چه حد به جمهوریت نظام پایبند است.

برزگر ناترازی ارزی و اقتصادی را از مهمترین مشکلات پیش از دولت سیزدهم عنوان کرد و بیان داشت: روی آوردن از صادرات نفت به مشتقات آن و برنامه‌ریزی برای فعال‌سازی ۲۰ پتروپالایشگاه در کشور، حرکت به سمت معادن برای جبران ناترازی ارزی، آب، انرژی و گاز از جمله مهمترنی اقدام‌های انجام شده در این دولت است.

وی با اشاره به شرایط حساس کنونی کشور برضرورت ارائه خدمات فنی و مهندسی به کشاورزان با توجه به آغاز کشت بهاره، تامین نهاده‌های کشاورزی، سوخت، کود شیمیایی و بذر، تامین کالا‌های اساسی و بازرسی دقیق از بازار تاکید کرد.

برزگر ادامه داد: استمرار طرح‌های عمرانی و تداوم عملیات زیربنایی طرح‌های بخش کشاورزی و زیربنایی و نبود هیچ کم و کاستی در این بخش از جمله الزاماتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

گفتنی است؛ در این آیین از ۶۴ تابلوی مزین به تمثال مبارک شهدای سنگر ساز بی سنگر چهارمحال و بختیاری رونمایی شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار