سخنگوی قوه قضائیه: دستگاه قضا به موارد رشوه در فوتبال ورود می‌کند

جهانگیر در نشست خبری با رسانه‌ها در مورد فساد در فوتبال گفت: امیدوارم با پیگیری پرونده‌ها با شگاه‌های ورزشی در فضای سالم رقابت کنند.

اصغر جهانگیر، سخنگوی قوه قضاییه درباره پرونده فساد فوتبال گفت: در سال گذشته، صندوق بازنشستگی صنایع مس ایران شکایتی علیه مدیران وقت باشگاه فرهنگی، ورزشی رفسنجان انجام داد که این شکایت متوجه برخی از افراد به اتهام جعل اسناد، سندسازی، استفاده از اموال و تحصیل مال غیرمشروع و خیانت در امانت شد و در دستگاه قضا مورد رسیدگی قرار گرفت.

وی گفت: باشگاه فرهنگی و ورزشی رفسنجان زیرمجموعه صندوق بازنشستگی صنایع مس ایران است که بر اساس آخرین پیگیری‌ها، پرونده در مرحله احضار متهمین است و نسبت به صدور قرار تامین مناسب تصمیمات اتخاذ خواهد شد. امیدواریم با تحقیقاتی که صورت می‌گیرد در کم‌ترین زمان ممکن، بتوانیم نتایج آن را به مردم اعلام کنیم.

وی افزود: پیگیری‌های مربوط به پرونده‌های فوتبال دو بخش دارد، یک بخش که فدراسیون‌های فوتبال خودشان باید پیگیری کنند که دولت‌ها حق دخالت ندارند، اما اگر جرایمی مانند رشوه رخ داده، دستگاه قضا می‌تواند ورود کند و امیدواریم با پیگیری صورت گرفته، همه باشگاه‌ها ورزشی بتوانند در یک فضای سالم و رقابتی فعالیت کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۵۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۳
گوش تاج گرفته بشه همه چیز رو میشه دنبال نخودسیاه رفتن وقت تلف کردن هست
Iran (Islamic Republic of)
مجید
۰۸:۲۲ ۰۹ خرداد ۱۴۰۳
چقدر زود به فکر افتادین.
خدا قوت
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۵۸ ۰۸ خرداد ۱۴۰۳
فکر نکنم زورت برسه
Iran (Islamic Republic of)
اسدی
۲۰:۴۶ ۰۸ خرداد ۱۴۰۳
تپه سالمی در مملکت باقی مانده ؟
آخرین اخبار