مردم نسبت به خدمتگزاران صادق شناخت دارند

امام جمعه مرند با بیان اینکه مردم نسبت به خدمتگزاران صادق شناخت کافی دارند گفت: حضور پرشکوه مردم در تشییع شهدای خدمت نشان داد که مردم نسبت به خدمتگزاران صادق نظام احترام و ارزش خاصی قائل هستند.

حجت الاسلام نعمت زاده در جلسه شورای اداری شهرستان مرند با اشاره به خصوصیات و ویژگی‌های شهید آیت الله رئیسی تاکید کردوگفت: تواضع، مردم داری و تلاش شبانه روزی برای حل مشکلات مردم، مهم‌ترین خصوصیات شهدای خدمت بود که موجب محبوبیت آنها شده بود.

وی با بیان اینکه پیشرفت و توسعه کشور هدف شهید آیت الله رئیسی و آل هاشم و همراهانشان بود،افزود: مسئولین با تلاش مضاعف خود و گره گشایی از مشکلات جامعه و مردم، هم ادامه دهنده راه شهدا باشند هم موجب شادی روح آنها شوند.

فرماندار مرند نیز در این جلسه با اشاره به خط و مشی شهید آیت الله رئیسی و استاندار فقید در خصوص کار اداری، تاکید کرد: هیچ مدیر و مسئولی حق ندارد ذره‌ای تعلل در خدمتگزاری به مردم داشته باشد.

داود عباسی به انتخابات پیش رو اشاره و خاطرنشان کرد: کلیه نهاد‌ها و سازمان‌های شهرستان مرند با تمام توان پای کار هستند تا یک انتخابات پرشور همراه با سلامت و صداقت برگزار شود.

وی در ادامه با بیان اینکه به لطف خدا در روز‌های اخیر میزان بارش باران در شهرستان مرند رشد یافته است افزود: بارش‌های اخیر باعث شده است میزان مشکلات آبی در شهرستان مرند به صورت نسبی کاهش یابد، اما برای رفع این مشکل همچنان نیاز به رعایت الگوی مصرف از سوی مردم می‌باشیم.

برچسب ها: شهدا ، شهادت
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار