مسئول کمیته پزشکی ستاد مدیریت بحران حج منصوب شد

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر، به سمت مسئول کمیته پزشکی و امور درمانی ستاد مدیریت بحران حج تمتع ۱۴۰۳ منصوب شد.

وحید صفاری رئیس ستاد مدیریت بحران حج و زیارت در این حکم خطاب به سیدعلی مرعشی آورده است: نظر به تعهد، تخصص و توان مدیریتی جنابعالی در مدیریت عملیات‌های حج و زیارت؛ بدین وسیله، به موجب این حکم به سمت «مسئول کمیته پزشکی و امور درمانی ستاد مدیریت بحران حج تمتع ۱۴۰۳» منصوب می‌شوید.

امید است که به منظور برگزاری حجی مطلوب و در تراز جمهوری اسلامی ایران، با مدیریت جهادی و تلاش مجدانه خویش، از تمامی ظرفیت‌های مادی و انسانی تحت امر خود جهت تحقق شرح وظایف ابلاغی پیوست و همچنین جمع آوری و تسهیم اطلاعات در تمامی فرآیند چهارگانه مدیریت بحران شامل پیشگیری، آمادگی، مقابله و بازسازی پس از بحران استفاده نمائید.

بدیهی است، رمز موفقیت در پیشگیری و مقابله صحیح در برابر حوادث غیر مترقبه، تبعیت از فرماندهی واحد، مسئولیت‌پذیری، اجرای سازوکار‌های ابلاغی و توجیه و آموزش نیرو‌های تحت امر می‌باشد؛ لذا شایسته است دستورالعمل‌های صادره از سوی ستاد مدیریت بحران را در ساختار اجرایی کمیته مذکور مطابق با نمودار سازمانی ستاد در تعامل با ستاد‌های مکه و مدینه به اجرا گذاشته و تمام مساعی خود را برای رصد دائمی و فعال نقاط آسیب پذیر و گزارش مراتب به دبیرخانه ستاد به کار گیرید.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.