مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: ۶۰ فقره کمک هزینه به مناسبت روز ملی ازدواج به مددجویان زنجانی اهدا شد.

روح اله صالحی مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت:‌ کمیته امداد در راستای ترویج فرهنگ ازدواج آسان نسبت به فرهنگسازی این موضوع در بین جامعه هدف اقدام کرده است.

وی اظهار داشت: به همین منظور ۶۰ فقره کمک هزینه ازدواج به مددجویان زنجانی اهدا شد تا در این روز مبارک زندگی مشترک خود را با تاسی از سیره زندگی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) آغاز کنند.

صالحی با بیان اینکه یکی از مهمترین اولویت‌های کمیته امداد ترویج فرهنگ ازدواج آسان بین جامعه هدف با بهره گیری از ظرفیت های مردمی است، گفت: هم استانی ها و خیرین نیک اندیش می توانند با شماره گیری کد دستوری #۷*۸۸۷۷* در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.

وی گفت: کارکردهای کمیته امداد ریشه در آموزه‌های دینی دارد و از همین رو خدمات خود را با رویکرد دینی و الهی در بخش های مختلف به جامعه هدف عرضه می‌کند.

این مسوول تصریح کرد: فراهم کردن زمینه ازدواج زوج های نیازمند تحت حمایت کمیته امداد از طریق آموزش های فکری و فرهنگی، پرداخت کمک هزینه ازدواج و اهدای جهیزیه با بهره‌گیری از ظرفیت های مردمی به منظور ترویج ازدواج آسان از اقدامات و برنامه های مهم این نهاد است.

صالحی به سایر اقدامات کمیته امداد در خصوص ازدواج آسان، اشاره کرد و گفت: برگزاری دوره‌های آموزشی برای نوعروسان و دختران در آستانه ازدواج و همچنین کلاس‌های مشاوره برای دختران بازمانده از ازدواج از رویکردهای اصلی کمیته امداد برای ترویج ازدواج آسان است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.