سینا غلامپور به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک ایران جهت حضور در شصت و چهارمین نشست بین المللی سفیران جوان المپیک راهی یونان شد.

پس از انجام مراحل مصاحبه و کسب امتیاز لازم در شورای اعزام کمیته ملی المپیک، سینا غلامپور شناگر جوان و آینده دار کشورمان، به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک برای حضور در شصت و چهارمین نشست بین المللی سفیران جوان المپیک که از ۸ الی ۲۱ june (نوزدهم خرداد لغایت یکم تیر ماه ۱۴۰۳) برگزار می شود انتخاب شد.

غلامپور در خصوص برگزاری نشست‌ها بیان کرد: در ابتدا opening ceremony در آتن برگزار خواهد شد که در نزدیکی acropolis است. این بنا یکی از مشهور‌ترین آثار باستانی یونان و به معنای شهر مرتفع و صخره مقدس است که نماد ملی یونان نیز است و همچنین یکی از عجایب هفتگانه جهان نیز به شمار می‌آید.

 وی ادامه داد: طبق برنامه ریزی‌های انجام شده پس از برگزاری نشست به المپیا می‌رویم و پس از تشکیل جلسات دوباره به آتن بازمیگردیم که حدود ۹ روز در آنجا مستقر هستیم و پس از آن ۲ روز در آتن می مانیم که در این نشست‌ها قرار است به نقش ورزشکار در جامعه مدرن رسیدگی شود و همچنین صحبت‌هایی در خصوص المپیک نیز انجام می شود.

 نماینده سفیران جوان المپیک افزود: در این نشست بین المللی قرار است بین سفیران اعزامی مسابقاتی برگزار شود که به نفرات برتر جوایزی نیز اهدا می شود و همچنین در پایان این دوره به تمامی افراد شرکت کننده certificate حضور در دوره اهدا می شود.

غلامپور ضمن تاکید بر مفید بودن این نشست‌ها و بهره مندی از فرصت‌های آموزشی بین المللی اظهار کرد: طبق صحبت‌های انجام شده کسانی که در این دوره‌ها انتخاب شوند، از این پس نیز از طرف کمیته ملی المپیک به نشست‌های بیشتری اعزام می شوند که این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است. 

وی افزود: همسفر‌های من در این دوره خانم حسین زاده از تیم ملی تنیس روی میز و خانم پرورش از تیم ملی تیراندازی هستند و این نشست جهت بهره مندی از فرصت‌های آموزشی بین المللی المپیک سولیداریتی، برگزار می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار