مدیرکل هماهنگی، نظارت و کنترل معاونت هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران از اصلاح و تکمیل زیر ساخت‌های شهری در قالب طرح ۳۶۰ درجه خبر داد.

 اولین نشست توجیهی فاز دوم طرح ۳۶۰ درجه با حضور محمد فیاض مدیرکل هماهنگی، نظارت و کنترل معاونت هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران، حسین اخگر پور سرپرست شهرداری منطقه ۱۹، شهرداران نواحی و مدیران شهری برگزار شد.

فیاض طی این نشست ابتدا نقاط قوت و ضعف فاز اول طرح ۳۶۰ درجه را مطرح و بر رفع آنها تأکید کرد و افزود: در مرحله دوم به مناطق کمک می‌شود تا با هماهنگی، هم افزایی و مشارکت شاهد تغییرات محسوس در معابر، میادین و تقاطع‌ها و کسب رضایتمندی شهروندان باشیم.

وی تصریح کرد: از اهداف طرح ۳۶۰ درجه برخورداری کل شهر تهران از مزایای طرح در فازهای مختلف است تا هر نقطه‌ای که انتخاب می‌شود معضلات اجتماعی، عمرانی، خدمات شهری، شهرسازی در فازهای مختلف بیش از پیش افزایش پیدا کند تا کل محلات و شهر تهران را در برگیرد.

فیاض خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه یکی از شاخص‌های ارزیابی نواحی اجرای صحیح طرح ۳۶۰ درجه است در همین راستا شهرداران نواحی در همه حوزه‌ها اهتمام ویژه ای داشته باشند تا زیرساخت‌های تقاطع و میدان‌ها اصلاح و تکمیل شود.

در ادامه اخگر پور ضمن تشکر از رهنمودهای فیاض در اجرای طرح ۳۶۰ درجه یاد آور شد: تلاش خواهیم کرد تا این طرح به نحوه مطلوب در جنوب شهر تهران اجرا و شاهد تغییرات در معابر باشیم.

به گفته این مسئول در فاز نخست طرح ۳۶۰ درجه معضلات عمرانی، شهرسازی، خدمات شهری و اجتماعی در بیش از هزار نقطه شناسایی و مرتفع شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار