امیر دریا دار ایرانی گفت: به زودی شاهد الحاق‌هایی در حوزه نیروی دریایی خواهیم بود و حضور موثر در همه اقیانوس‌ها در دستور کار ما قرار دارد.‌

امیر دریا دار شهرام ایرانی درمرکز آماد و پشتیبانی نیروی دریایی ارتش در سیرجان گفت: ما در حوزه‌های عملیاتی, پیشرفت‌های خوبی را در نیروی دریایی داشته ایم و در حوزه‌های عملیاتی، الحاق‌هایی را داریم و همچنان در نقطه اقتدار و پبشرفت ایستاده ایم.

وی افزود: به زودی شاهد الحاق‌هایی در حوزه دریایی خواهیم بود و حضور موثر در همه اقیانوس‌ها نیز در دستور کار ما قرار دارد.

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش بیان داشت: موفقیت‌های ما، موفقیت‌های مردم و کشور است؛ چرا که ما ویترین کشور در صحنه بین‌المللی هستیم و نوع فعالیت و حضور ما به گونه‌ای است که عمدتا در خارج از مرز‌ها حضور داریم.

وی افزود: انعکاس مأموریت ناوگروه ۸۶ که همرزمان یک مأموریت تاریخی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انجام دادند، تماما تلاش‌های شبانه روزی عزیزان ما در همه رسانه‌ها بود.

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران بیان کرد:‌ ما در حوزه پهپادی هم به پهپادهای پیشرفته دست یافته ایم و ارتقای توان رزم نیروی دریایی در حوزه پهپاد، موجب افزایش اقتدار دریایی ایران شده است.

وی از رزمایش بزرگ کشور در عرصه انتخابات گفت و افزود: انتخابات، عرصه حضور مقتدرانه ملت ایران است و یکی از عرصه‌هایی است که ملت ایران همیشه با اقتدار در آن حضور پیدا کردند و این بارهم باشکوه تر از همیشه انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

در پایان این مراسم تودیع و معارفه فرمانده مرکز آماد و پشتیبانی نیروی دریایی ارتش برگزار شد و  ناخدایکم مصطفی گرامی به عنوان فرمانده جدید معرفی و از خدمات امیردریادار دوم حسین قنبری فرمانده سابق این مرکز تجلیل و قدردانی شد.‌

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار