حجت‌الاسلام حاجی‌صادقی گفت: اگر انقلاب پس از گذشت بیش از ۴۵ سال و باوجود فتنه‌ها، متوقف نشده، در مرحله اول مدیون شهدا و ولایت‌مداری مردم است.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی در همایش سراسری مسئولان و مدیران نمایندگی‌های ولی‌فقیه در نیروی زمینی سپاه، با بیان اینکه «حفظ و بقای انقلاب اسلامی به مراتب از ایجاد آن دشوارتر است»، گفت: انقلاب‌ها و نهضت‌های زیادی در دنیا شکل گرفت، اما در ادامه دچار انحراف و لغزش شد. انبیاء الهی نیز آمدند و نهضتی برپا کردند، اما پیروان در نگهداری آن کوتاهی و لغزش داشتند. حفظ و بقای انقلاب و ماندن در این مسیر آنقدر مهم است که خطر ریزش، انحراف و ارتجاع همیشه در کمین است. چنانچه بسیاری در صراط مستقیم قرار گرفتند و مجاهدت‌ها کردند، اما عاقبت بخیر نشدند.

حاجی‌صادقی ادامه داد: هر زمان باید مصداق پاسداری و جهاد در زمانه را به‌خوبی درک کنیم. ویژگی مومنان برجسته آن است که مصیبت و تهدید را تبدیل به حماسه می‌کنند.

وی همچنین با بیان اینکه «موضع و راهبرد ما در انتخابات همان موضع و راهبرد حکیمانه رهبری معظم انقلاب است»، گفت: همت و تلاش همه دوستداران انقلاب و علاقمندان به کشور باید شکل‌گیری انتخاب درست و دقیق با مشارکت حداکثری باشد که ضامن پیشرفت کشور و تحقق آرمان‌های انقلاب است. امروز کشور نیازمند سربازی ولایتمدار با توانمندی بالا و روحیه و قابلیت مدیریت و خدمت جهادی به مردم مانند شهید رئیسی است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران تاکید کرد: ولایت و ولی‌فقیه یکی از بزرگترین نعمت‌ها و موهبت‌های الهی به مردم و کشور ما است. اگر این انقلاب پس از گذشت بیش از ۴۵ سال و باوجود همه فتنه‌ها و دشمنی‌ها، متوقف و دچار ارتجاع نشده، در مرحله اول مدیون و مرهون شهدا و ولایت‌مداری مردم است.

حاجی‌صادقی با بیان اینکه «تبیین و روشنگری و بیان معیار‌ها برای انتخاب درست یک ضرورت است»، گفت: اصلح در انتخابات کسی است که به این معیار‌ها نزدیک‌تر باشد. بزرگترین ویژگی شهید رئیسی سربازی، تعبد و تبعیت و فرمانبرداری از ولی‌فقیه بود. ولایت فقیه هدیه خداست و تبعیت از او محور اصلی کارآمدی است.

وی همچنین یادآور شد: باید از نقش مهم و موثر نیروی زمینی سپاه در ایجاد و حفظ امنیت در کشور تجلیل شود. بسیاری از اقدامات نیروی زمینی سپاه که همچنان در حال اجرا و پیگیری است اگر انجام نمی‌شد بستر ناامنی و مخاطرات زیادی از سوی دشمن فراهم می‌آمد که خسارت‌ها و آسیب‌های زیادی در حوزه امنیتی به دنبال داشت.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۵۹ ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
سلام حاج آقا
خواهشمندیم وام مسکن بسیجیان کد۸۹ لشکر ۲۹کرمانشاه را پرداخت کنین چون اکثر ما مستاجر هستیم.
با تشکر
آخرین اخبار