امام جمعه شهرستان ایذه گفت: امروز از عزیزترین و مظلوم‌ترین شهدای اسلام، شهدای مجموعه انتظامی هستند که در همه صحنه‌های تامین امنیت مردم حضور دارند و جان خود را کف دست می‌گذارند تا امنیت مردم را فراهم کنند.

حجت الاسلام سیدمیثم موسوی در مراسم تشییع شهید اصغر خلیلی مهر که در شهرستان ایذه برگزار شد اظهار داشت: خداوند منان را سپاسگزاریم که فرهنگ ناب اسلام عزیز ما با شهادت گره خورده، شهادتی که اثر آن برای خود شهید و برای جامعه جاودانه خواهد ماند.

وی با تاکید بر اینکه قطره قطره خون شهدای عظیم الشأن ما اثر دارد، افزود: امروز از عزیزترین و مظلوم‌ترین شهدای اسلام، شهدای مجموعه انتظامی هستند که در همه صحنه‌های تامین امنیت مردم حضور دارند و جان خود را کف دست می‌گذارند تا امنیت مردم را فراهم کنند.

امام جمعه شهرستان ایذه خاطرنشان کرد: قبل از تسلیت باید تبریک عرض کنیم به داشتن همچین جوانانی که حاضرند به معنای واقعی کلمه تا پای جان و آخرین قطره خون از مردم‌شان محافظت کنند.

وی در ادامه رشد چنین جوانانی در میان ما مایه افتخار دانست و افزود: خدا را شاکریم جوانانی همچون شهیدان خلیلی‌مهر، قنبری، غلامی، غریبی، موسوی و مومن‌زاده تا پای جان پای ملت و امنیت مردم‌شان ایستادند.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی عنوان داشت: خوشا به سعادت این جوانان که به درجه رفیع شهادت که بهترین نوع مرگ است، رسیدند که قرآن آنان را زنده و ناظر بر اعمال ما می‌داند.

امام جمعه شهرستان ایذه با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی با خون شهیدان تضمین می‌شود، ادامه داد: کشور عزیز ما ایران از بدو انقلاب دشمن و طمع‌کار دارد که قصد دارند تیشه به ریشه این نظام بزنند، اما این آرزو را بیش از چند سال است که به گور برده‌اند و دلیل آن جوانان عزیز و  با بصیرت ماست که در  میدان‌های جهاد تشخیص صحیح را می‌دهند دادند و به موقع اقدام کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.