مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: در آستانه عید سعید قربان و در راستای مردمی کردن حمایت‌ها در این عید سعید پویش نذر قربانی در استان اجرا می‌شود.

سیدحسن نعمتی گفت: در راستای مردمی کردن حمایت‌ها در این عید سعید، با راه‌اندازی پویش نذر قربانی درصدد هستیم تا با مساعدت و مشارکت خیران و مردم نیکوکار در بین تمامی خانواده‌های نیازمند گوشت قربانی توزیع کنیم.

او با بیان اینکه مردم استان سال گذشته ۱۶۰ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال در عید قربان به شکل عرضه گوشت نذری و یا مبلغ نقدی به نیازمندان کمک کردند، گفت: کمیته امداد امام (ره) بر اساس نذورات نقدی جمع‌آوری شده، به نیت افراد مشارکت‌کننده، اقدام به تهیه دام زنده و توزیع گوشت قربانی میان نیازمندان خواهد کرد.

مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان همدان، گفت: ۲۶۴ پایگاه جمع‌آوری نذر و قربانی در استان شامل کمیته امداد امام (ره) و مراکز نیکوکاری وجود دارد که پیش‌بینی افزایش ۳۰ درصدی کمک‌ها در سال ۱۴۰۳ در استان را داریم.

نعمتی گفت: مردم خیر و نیکوکار استان همدان با اندک مساعدت‌های خود نیز می‌توانند گوشت مورد نیاز خانواده‌های نیازمند را تأمین کنند و امیدواریم امسال شاهد افزایش چشمگیر مشارکت‌های مردمی در قالب این پویش باشیم.

او با بیان اینکه کمیته امداد امام (ره) استان آماده دریافت کمک‌های مردمی در عید قربان است گفت: خیران می‌توانند کمک‌های خود را به شماره کارت وجوهات امانی کمیته امداد امام (ره) استان به شماره ۶۰۳۷۹۹۷۵۹۱۷۷۷۷۷۷ واریز کرده و یا از طریق شماره حساب نزد بانک ملی ۰۱۰۹۵۰۰۹۵۰۰۰۵ و یا شماره گیری کد #۰۸۱*۸۸۷۷*به نیازمندان کمک کنند

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.