سرمربی تیم ملی فوتبال اتریش گفت: دیدیه دشان در پایان بازی از نتیجه راضی بود و این نشان‌دهنده عملکرد عالی تیم من است.

رالف رانگنیک سرمربی تیم ملی فوتبال اتریش پس از شکست مقابل فرانسه گفت: ما به طور واضح از نتیجه ناامید هستیم. در طول ۱۰۰ دقیقه هیچ بازیکنی از فرانسه به ما گل نزد و فقط یک گل به خودی خیلی بد خوردیم. فکر می‌کنم دیدیه دشان در پایان بازی از نتیجه راضی بود و این نشان‌دهنده عملکرد عالی تیم من است. آنها تمامی توانشان را به کار بردند. من با دایو اوپامکانو هم صحبت کردم و او گفت خوشحال است که بازی تمام شده است. این موضوع سطح عملکرد اتریش را نشان می‌دهد.

او ادامه داد: ما موقعیت‌هایی خلق کردیم، فرانسه هم همینطور؛ فراموش نکنیم حریف ما چه کسی بود. بیایید با انصاف قضاوت کنیم؛ این یک پیروزی عادلانه برای فرانسه بود. با این حال، داور مسابقه قبل از گل به خودی ما یک اشتباه بسیار بزرگ انجام داد.

رانگنیک بیان کرد: هر تیمی که لهستان را شکست دهد، به احتمال زیاد صعود می‌کند، اما ما قبل از شروع تورنمنت می‌دانستیم که بازی دوم سرنوشت‌ساز خواهد بود.

او درباره گل به خودی مکس ووبر گفت: کسی او را سرزنش نمی‌کند، مهم این است او نیز خودش را سرزنش نکند. هیچکس او را مقصر نمی‌داند. وقتی گل را دیدم، فکر کردم یک بازیکن فرانسوی توپ را لمس کرده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار