رزمندگان حزب الله لبنان مواضع دشمن صهیونیست در شهر کریات شمونا را هدف قرار دادند.

گرچه رژیم صهیونیستی از شدت خشم در حال کشیدن خط و نشان برای حزب الله لبنان است، اما این جنبش به دلیل قدرت بالای نظامی و تکیه بر موشک‌های مختلفی که در اختیار دارد به صورت روزانه مواضع صهیونیست‌ها را هدف قرار داده و به کابوسی برای این رژیم تبدیل شده است. 

به گزارش الجزیره، در جدیدترین اقدام حزب الله علیه دشمن صهیونیست، رزمندگان این جنبش شمال سرزمین‌های اشغالی را آماج حملات راکتی خود قرار دادند. 

پس از حمله راکتی حزب الله، صدای آژیر خطر در شهر کریات شمونا در شمال سرزمین‌های اشغالی به صدا درآمد. 

این جنبش در گزارشی با اشاره به موفقیت آمیز بودن این حمله، از هدف قرار دادن مرکز فرماندهی لشکر ۷۶۹ شرقی ارتش رژیم صهیونیستی در این شهر خبر داد. 

نشریه تایمز آو اسرائیل با تایید خبر حمله راکتی حزب الله اعلام کرد: این حمله باعث وارد آمدن خسارات به مناطق مختلف شهر کریات شمونا شد. با این حال، تاکنون گزارشی پیرامون تلفات انسانی در این حمله گزارش نشده است. 

مقامات صهیونیست هشدار داده‌اند در صورتی که جنگ همه جانبه با حزب الله آغاز شود، این جنبش لبنانی را نابود خواهند کرد. این ادعا در حالی مطرح می‌شود که ۸ ماه جنگ غزه و ریختن ده‌ها هزار تن بمب بر روی این باریکه تاکنون منجر به نابودی حماس به عنوان یکی از اهداف اصلی تل آویو نشده است. 

مترجم: ابوالفضل هاشمی

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۲۶ ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
رژیم صهیونسیتی مثل کوه یخی است که ظاهرش با شکوه و بزرگ بنظر می آید اما از پایین در حال آب شدن است که یک دفعه فرو خواهد ریخت.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۰۴ ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
پاسخ اسرائیل هم ببینید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۵۶ ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
راکت از نظر ارزش جنگی چیزی شبیه ترقه و فشفشه است ،غزه تموم شه اسرائیل سراغ شما هم میاد عجله نکنید!
آخرین اخبار