سخنگوی ستاد انتخاباتی قالیباف گفت: قوه قضائیه باید بررسی ادعا‌های دروغ و رسیدگی فوری به آن را در دستور کار قرار دهد.

محمد انور بجار زهی سخنگوی ستاد‌های مرکزی و مردمی محمدباقر قالیباف نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری درباره طرح مجدد ادعایی از سوی وحید اشتری ماهینی از فعالان فضای مجازی درباره این نامزد گفت: موضوعات مطرح شده حقیقت ندارد و اضافه بار حمل شده اعضای خانواده آقای قالیباف کذب محض است و سند مضحک این ادعا هم ساختگی و جعلی است.

وی افزود: خدا را شکر خط دروغ‌ها در حال آشکار شدن است. از خانواده آقای قالیباف تشکر می‌کنیم که به میدان آمدند و پاسخ دروغ‌ها را دادند و به شبهه‌های طراحی شده، پاسخ گفتند.

سخنگوی ستاد‌های مرکزی و مردمی قالیباف عنوان کرد: تا دیروز می‌گفتند سیسمونی خریدند، حالا که دروغ بودن خرید سیسمونی روشن شده، رفتند سراغ اینکه لحن صحبت فرزند دکتر قالیباف بد بود یا تصویر مضحکی منتشر می‌کنند که هر کسی در خانه‌اش می‌تواند آن را بسازد.

بجار زهی همچنین درباره ادعای مطرح شده توسط این فعال فضای مجازی در خصوص اضافه بار حمل شده اعضای خانواده قالیباف گفت: این موضوع کذب محض است و سند منتشر شده هم ساختگی و جعلی است.

وی تاکید کرد: پیش از این نیز در همان روز‌های ابتدایی این دروغ‌پردازی بی‌پایه و اساس توسط مسئولان هواپیمایی معراج به طور رسمی تکذیب شده است. اساساً از ابتدا دروغ خرید سیسمونی و طراحی‌های بعد از آن یک پروژه امنیتی علیه رئیس مجلس بود. آقای قالیباف حق شکایت را برای خود در واکنش به این ادعای کذب محفوظ می‌دارد. قوه قضائیه باید بررسی این ادعا‌های دروغ و رسیدگی فوری به آن را در دستور کار قرار دهد و اجازه ندهد این لجن‌پراکنی‌ها بر فضای انتخابات کشور تاثیر بگذارد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱۰
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۰۴ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
قرار هست


قرار هست پنهانی چه اتفاقی را رقم بزنید که حواس ها را به سمت سیسمونی نشانه رفته اید..
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۵:۰۳ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
زودتر از این باید توضیح می دادن. الان مصداق ماله کشی است. سکه ها و دلارهای، اقامت دائم کانادا آقا داداش هاشون هم کذب محض؟ پس چرا هر وقت حرفش میشه قالیباف رنگ زردش میشه گچ
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۲۴ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
حالا که آمریکا و انگلیس و اسرائیل از پیروزی محمد باقر قالیباف وحشت دارد و می‌ترسند که رئیسی دوم از انتخابات ایران بیرون آید ما هم متحد بر علیه آمریکا به مبارزان خط مقاومت وحزب‌الله آقای قالیباف رأی خواهیم داد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۲۸ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
چقدر خوبه که برای خودت شخصیت قائلی و به جای من میگی ما .
یا نکنه همینطوری گفتی که اگه اینطور باشه گلم از طرف خودت حرف بزن نه بقیه (ما).....
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۴۶ ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
خدایا منو ببخش که زود باور کردم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۳۵ ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
امروز فرودگاه اطلاعیه دادوزن با همراه زن قالیباف ۲۵۰کیلونبوده،۷۰کیلوبوده،مردموچی فرض کردن،مشخصه با نامتعارف همراهشون بوده،درثانی همونموقع پسرش از مردم عذرخواهی کرد،اینم دروغه؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۲۲ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
وقتی سفر میری اونم سه نفر فقط؟۴۰ کیلو بار با خودت می بری لباس وسیله شخصی من یه مشهد رفتم سه نفر همینقدر بار داشتم بعدم ادم بلاخره خرید می کنه در متعارف حالا اگه بحث سفر به ترکیه باشه موافقم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۱۶ ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
از خودت مسوولان نیست مردم هستند آنوفت میخواه شکایت کنی از ملت کنید اگر آرا نیارید بهتر هست
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۵۰ ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
پسرش عذرخواهی کرد،چراکتمان میکنید،
Iran (Islamic Republic of)
سجاد
۱۹:۱۴ ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
حالا کجا مشخص شد خرید سیسمونی دروغ بوده!!!
آخرین اخبار