رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: ایجاد فضای تفرجگاهی و مجموعه‌های شهربازی یکی از مطالبات شهروندان در سال‌های گذشته بوده است.

به نقل از شهرداری قم،محسن محرری،رئیس شورای اسلامی شهر قم در حاشیه بازدید خبرنگاران باغ گیاهان دارویی و دمنوش‌خانه بوستان علوی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: توجه به امور اجتماعی، فرهنگی و تفریحی یکی از رویکرد‌های مهم شورای اسلامی شهر و مجموعه مدیریت شهری در سال‌های اخیر بوده است.

وی افزود: در همین راستا پروژه‌های متعددی با هدف‌گذاری در بودجه‌های سالانه انجام شده و در حال حاضر به نتیجه رسیده است.

رئیس شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه در حال حاضر شاهد افتتاح هریک از پروژه‌های ورزشی، فرهنگی و تفریحی در شهر قم هستیم، خاطرنشان کرد: امروز نیز شاهد افتتاح و بهره‌برداری تعدادی از پروژه‌ها از جمله پروژه باغ گیاهان دارویی و دمنوش خانه ارگ شمعدانی در مجموعه بوستان علوی بوده‌ایم که می‌تواند یادآور یک روستای اصیل برای نسل جوان باشد.

محرری تصریح کرد: ایجاد فضای‌های تفرجگاهی و مجموعه‌های شهربازی یکی از مطالبات شهروندان در سال‌های گذشته بوده است و در حال حاضر شاهد بهره‌برداری از سه مجموعه شهربازی مدرن و جامع از جمله شهربازی میدان شهدای هفتادوتن، شهربازی بوستان علوی و غدیر و تعداد زیادی فضا‌های ورزشی مناسب در شهر قم هستیم که این نشان‌دهنده توجه شورای اسلامی شهر و مجموعه مدیریت شهری به نیاز‌ها و مطالبات شهروندان به‌ویژه نسل جوان و نوجوان است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار