فرمانده پلیس راه کندوان از بازگشایی این محور پرتردد کوهستانی خبر داد.

سروان پژمان لطفی گفت : با توجه به گزارش هواشناسی استان مبنی بر کاهش دید، صاعقه، لغزندگی، ریزش سنگ و اختلال تردد در جاده ها و محورهای کوهستانی، آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل‌ها به منظور حفظ جان مسافران این محور حوالی ساعت ۱۲ امروز به روی خودروها مسدود شده بود.

این مسوول با اشاره به هشدار هواشناسی مبنی بر احتمال رعد و برق و صاعقه و باران رگباری در ارتفاعات به مسافران در حال گذر از محور کندوان توصیه و تاکید کرد :از هرگونه توقف در حاشیه این محور به ویژه نقاط صخره ای دوری کنند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر این محور برای تردد خودروها باز شده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، هواشناسی مازندران روز چهارشنبه نسبت به احتمال جاری شدن روان‌آب، وقوع سیلاب‌های محلی، ریزش سنگ، لغزندگی و اختلال در ترددهای محورهای کوهستانی این استان از جمله محور ارتباطی کندوان هشدار داد.

بنا برگزارش کارشناس هواشناسی مازندران زمان فعالیت این سامانه از صبح دیروز آغاز شده و تا عصر امروز پنجشنبه ادامه خواهد داشت به گونه ای که این مناطق تحت تاثیر کاهش دما و وزش باد به نسبت شدید همراه با رعد و برق در مناطق مختلف استان و رگبار باران، رعد و برق و احتمال تگرگ در ارتفاعات به ویژه در ارتفاعات غربی خواهد بود.

برابر پیش بینی هواشناسی مازندران، شرایط جوی استان طی این مدت با رگبار باران، وزش باد به نسبت شدید، کاهش دما، رعد و برق و با احتمال تگرگ همراه باشد.

مسیر کرج - چالوس جزو یکی از شبکه های ارتباطی اصلی پایتخت به خطه شمال کشور شامل استان گیلان و خطه غربی مازندران است که به علت برخورداری از مناظر طبیعی، جاذبه های تاریخی و کوتاه بودن مسافت در تمام فصول به ویژه نوروز با استقبال مسافران و گردشگران داخلی و خارجی همراه است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.