کد خبر: ۱۹۳۴۱۵۲
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۱:۲۸
مدیر اجرایی جشنواره سینمای جوان در خراسان شمالی خبر داد

مدیر اجرایی جشنواره یازدهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان فصل چهار (اترک) در خراسان شمالی، اسامی داوران و هیئت انتخاب آثار هنرمندان شرکت کننده در بخش‌های مختلف این جشنواره را اعلام کرد.

به گزارش سرويس استان هاي باشگاه خبرنگاران، به نقل از ستاد خبری یازدهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان فصل چهار (اترک) در خراسان شمالی، یوسف قدیمی اظهار داشت: این جشنواره در چهار بخش فیلم کوتاه، فیلم‌نامه، عکس و پوستر فیلم اسفند ماه سال جاری در بجنورد برگزار می‌شود.

وی با معرفی داوران بخش فیلم کوتاه این جشنواره، گفت: «حمید دهقانپور»، «حسین ملت‌خواه» و «مهدی عظیمی» آثار کوتاه سینمایی داستانی، پویانمایی، مستند و تجربی را داوری و بهترین‌ها را گزینش می‌کنند.

رئیس انجمن سینمای جوانان ایران دفتر بجنورد همچنین «حسن غفاری»، «امیر علی جوادیان» و «مجتبی آقایی» را به عنوان داوران بخش عکس و پوستر فیلم این جشنواره منطقه‌ای معرفی کرد.

وی در ادامه به هیئت داوری و انتخاب بخش بهترین فیلم‌نامه این جشنواره اشاره کرد و با معرفی اسامی این داوران، گفت: «حمید جندق»، «محمدجواد یوسفیان»، «محمود سالاری» و «عزیزالله حاجی‌مشهدی» فیلم‌نامه‌های رسیده به جشنواره را ارزیابی و داوری می‌کنند.

یازدهمین جشنواره منطقه‌ای سینمایی جوان فصل چهار (اترک با حضور استان‌های خراسان رضوی، جنوبی، کرمان، گلستان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان 16 تا 18 اسفندماه در بجنورد مرکز خراسان شمالی برگزار می‌شود./ر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر