کد خبر: ۳۹۹۷۷۵۲
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۱ - ۱۱:۵۲

بنابر اعلام مدیر کل امور پروانه‌های سازمان نظام پزشکی، پروانه مطب و مجوز فعالیت اعضای جامعه پزشکی ظرف مدت 24 ساعت از ارایه مدارک صادر می‌شود.

به گزارش سرويس علمي،‌ پزشكي باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سازمان نظام پزشکی؛ دکتر داریوش طاهرخانی با اعلام این مطلب، افزود: با تأکید رئیس کل محترم سازمان در حذف فرآیندهای زائد و اضافی، صدور و تمدید پروانه‌های پزشکی و مجوزهای دفاتر کار گروه پزشکی در صورت کامل بودن مدارک ارایه شده، ظرف مدت 24 ساعت انجام می‌شود.

وی اضافه کرد: اعضای جامعه پزشکی جهت اطلاع از مدارک مورد نیاز و روند صدور پروانه‌ها و مجوزهای دفاتر کار و یا ارائه درخواست اینترنتی جهت تمدید پروانه می‌توانند به پایگاه الکترونیکی سازمان نظام پزشکی به نشانی www.irimc.net مراجعه نمایند.
 
عضو شورای عالی نظام پزشکی همچنین با اشاره به لزوم کسب 25 امتیاز بازآموزی توسط اعضای جامعه پزشکی در هر سال، گفت: بر اساس توافقات به عمل آمده در صورتی که برای عضوی پروانه یا مجوز فعالیت 5 ساله در شهری صادر شود و فرد قبل از اتمام 5 سال از آن شهر به شهر دیگری نقل مکان کند و درخواست پروانه فعالیت در شهر جدید را داشته باشد، مجدداً برای وی پروانه 5 ساله فعالیت در شهر جدید صادر خواهد شد مشروط بر اینکه فرد مورد نظر گواهی کسب 25 امتیاز برای هر سال از فعالیت خود در شهر مبدأ را ارایه نماید./ح

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر