کد خبر: ۳۹۹۸۰۰۰
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۱ - ۱۵:۱۵
اختلاف نظر مترو و بیمه ایران ادامه دارد:

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: مترو طی چند ماه گذشته مبلغ 13 میلیارد ریال حق بیمه به شرکت بیمه ایران پرداخت کرده است.

محمد علی قلی ها در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران افزود: مترو تا کنون 13 میلیارد ریال بابت حق بیمه به شرکت بیمه ایران پرداخت کرد و بیمه باید خسارت حاصل از آب گرفتگی را به سرعت پرداخت کند.
وی با اشاره به اینکه مترو در مقابله با سیل، زلزله، طغیان آب، رانش زمین یا سنگ، نشت زمین بیمه است گفت: بیمه ایران عنوان کرده بود که خسارات شکستن قطعات جز موارد بیمه نیست اما با بررسی های صورت گرفته دیده ایم در حالت عادی این موضوع درست است اما مترو طی درخواست الحاقی در صفحه 312 ضمیمه قرار داد بیمه سیل آب و طغیلان را هم جز موارد بیمه شده دانسته است.
وی خاطر نشان کرد: تمامی مدارک مشخص می کند که بیمه با ید خسارات را پرداخت کند و تمام این بهانه ها و سنگ اندازی ها از سوی مسئولان ارشد دولتی باعث شد به وعده های خود عمل نکند.
قلی ها با بیان اینکه فشارهای گروه های خاص از مجموعه دولت به بیمه باعث شده این خسارت تا کنون پرداخت نشده افزود: از بیست و هفتم فروردین ماه تا امروز سعی کرده ایم با بیمه تعامل کنیم اما گویا فشار به گونه ای است که ممکن است مدیران شرکت بیمه نیز برکنار شود.
وی افزود: شرکت بیمه بارها قول پرداخت خسارات را داده و با سر رسید وعده های اعلام شده آن را به هفته های آینده موکول کرده است و حالا نیز در تلاش هستند عنوان کنند که بخشی از مترو بیمه نبوده اما اسناد نشان می دهد همه این گفته ها نادرست است.
وی گفت: در صورتی که خسارت ها پرداخت نشود، از بیمه ایران به مراجعه قضایی شکایت خواهیم کرد./ز
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر