کد خبر: ۴۱۴۰۰۹۱
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۱ - ۰۱:۰۶

رکود خرید و فروش آپارتمان در شهر تهران و قیمت ارزان تر مسکن در حومه شهر تهران، بخشی از متقاضیان را به سمت این بازارها کشانده است.

به گزارش خبرنگار بازار باشگاه خبرنگاران با گذشت یک ماه از فصل پاییز، بازار خرید و فروش آپارتمان در شهر تهران همچنان با رکود مواجه است و قیمت‌های سرسام آور،اجازه خرید را به متقاضی نمی دهد اما در این میان املاک در اطراف تهران با قیمت‌های مناسب تری به متقاضیان فروخته می شود.

آپارتمان‌های حومه تهران با قیمت هایی بسیار مناسب تر نسبت به تهران عرضه می شوند و حتی فروشندگان این واحدها تسهیلاتی مانند پرداخت اقساطی را برای خریداران در نظر می گیرند تا رکود حاکم در بازار مسکن را بشکنند.

در واقع افزایش قیمت مسکن در شهر تهران، بخشی از متقاضیان این بازار را به سمت حومه تهران کشانده است کهشهرهای جدید پرند، پردیس واندیشه از پرطرفدارار ترین این شهرها هستند ضمن آنکه در برخی از مناطق دیگر هم خرید و فروش آپارتمان اتفاق می افتد.

براساس این گزارش، قیمت آپارتمان در شهر جدید پردیس به نسبت دیگر شهرهای جدید گران تر است و پس از آن شهر جدید پرند و اندیشه قرار دارد که البته شهر اندیشه از سال گذشته تاکنون با جهش قیمتی زیادی روبرو شد اما همچنان قیمت آن از دیگر بخش های حومه تهران ارزان تر است.

هم اکنون قیمت هر متر مربع آپارتمان در شهر جدید پردیس هر متر مربع یک میلیونتا یک میلیون و 100هزار تومان به فروش می رسد و در شهر جدید پرند هم متری 800 هزار تومان خرید و فروش می شود.

قیمت آپارتمان در حومه تهران

همچنین یک واحد 85 متری در کرج - محمدشهر،دو خوابه، نوساز به قیمت 81 میلیون تومان به فروشمی رسدو همین متراژ درفردوسیه، 95 میلیون تومان از سوی مالک قیمت گذاری می شود.

یک دستگاه آپارتمان به مساحت 83مترمربعدر کرج - فردیس - شهرک نازهم با 20 میلیون تومان وام،15 میلیون تومان رهنو 48 میلیون توماننقد به فروش می رسد.

همچنین واحدی 87 متری در کرج - خرمدشتهم به قیمت 40 میلیونتومان قیمت گذاری شده است و در مارلیک کرج میدان ارغوان، یک آپارتمان80متریبا پارکینگبه قیمت 65 میلیون تومان به فروش می رسد.

یک آپارتمان در کرج کیانمهر فاز 5به مساحت80 متر مربع، دوخوابه، نوساز با پارکینگ و انباری، هر مترمربعیکمیلیون و 300 هزار تومان به فروش می رسدو در شاهین ویلاآپارتمان به مساحت 77متر با تمامی امکاناتو عمر 8 ساله متری 950 هزار تومان قیمت گذاری شده است.


کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر