کد خبر: ۴۱۴۰۷۹۲
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۱ - ۱۳:۱۴

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 8 از برپایی ایستگاه آموزش شهروندی در مدارس شرق تهران خبر داد.

حامد عبدالهی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: هدف از برپایی این ایستگاهها در مدارس، ارتقاء سطح آگاهی دانش آنها، تبادل اطلاعات و آگاهی از نیازهای آموزشی، پاسخ به سئوالات آنها راجب شهرداری و گسترش فعالیتهای آموزش محور می باشد.
وی افزود: در این ایستگاهها، محصولات آموزشی، بروشور لوح های فشرده آموزشی، کتاب و کتابچه با موضوعات فرهنگی، سلامت 137، 1888، زلزله، ترافیک، معاینه فنی خودرو، آسیبهای اجتماعی و عملکرد حوزه های شهرداری بین دانش آموزان توزیع می شود.
وی تصریح کرد: این ایستگاهها علاوه بر مدارس در مکانهای پر تردد مثل متروها، چهار راهها، بوستان، سرای محلات منطقه برگزار می شود.
عبدالهی ادامه داد: این ایستگاه در واقع رابطی میان شهرداری و شهروندان هستند و کار این ایستگاهها روزانه از ساعت 9تا 13 در محل های پرتردد ذکر شده است.
وی در پایان با شاره به اینکه ایستگاههای سایر آموزش شهروندی بطور مستمر درمحلات و مدارس این منطقه مستمر می شود خاطر نشان کرد: آموزش مفاهیم اولیه حقوق شهروندی در مدارس جهت بنیادی کردن مفاهیم در بخش آموزش از برنامه های تأثیر گذاری است که می تواند در آشنایی دانش آموزان به حق و حقوق خود نقش مهمی داشته باشند./ف

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر