کد خبر: ۴۱۷۸۶۰۳
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۱ - ۰۳:۲۱
يک کارشناس مسائل بين الملل در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:

يک کارشناس مسائل بين الملل گفت: در جريان جنگ 8 روزه غزه ناکارآمدي سيستم گنبد آهنين به اثبات رسيد و اين امر موجب بدبيني صهيونيست‌ها به رژيم جعلي صهيونيستي و باراک شد، از همين رو باراک قبل از اينکه با اعتراضات گسترده صهيونيست ها رو به رو شود، از صحنه سياست کنار رفت.

احمد کاظم‌زاده در گفتگو با خبرنگار سياست خارجي باشگاه خبرنگاران با اشاره به استعفاي وزير جنگ رژيم جعلي صهيونيستي گفت:‌ ايهود باراک در برهه‌اي استعفا داد که پيش از آن انتقادات گسترده‌اي از دولت نتانياهو و شخص باراک به علت شکست در جنگ 8 روزه غزه و پذيرفتن شروط حماس براي آتش‌بس صورت گرفته بود و از همين‌رو استعفاي وی در چنين فضايي مي‌تواند تبعات مختلفي بر جاي بگذارد.

وي با تاکيد بر انتخابات پارلماني پيش‌روي رژيم  غاصب صهيونيستي ادامه داد: نتانياهو تلاش خواهد کرد از استعفاي باراک براي خروج خود از سيل انتقادات استفاده کند تا در انتخابات پارلماني پيش‌رو بار ديگر به پيروزي دست يابد.

کاظم‌زاده با بيان اينکه استعفاي باراک براي جامعه صهيونيستي بسيار نااميد کننده است، تصريح کرد: باراک و نتانياهو همواره بر طبل جنگ مي‌کوبيدند اما اين بار آتش اين جنگ افروزي‌ها دامن‌گير خودشان شد و موجب شد در افکار عمومي جهان خوار و ذليل شوند.

وي با تاکيد بر اينکه استعفاي باراک نااميدي را بر جامعه صهيونيستي حاکم کرد، ادامه داد: ايهود باراک واسطه‌اي بود براي انتقال سيستم گنبد آهنين و هر زمان احتمال درگيري ميان رژيم اشغالگر صهيونيستي و ايران وجود داشت از اين گنبد آهنين به عنوان سپر مطمئن در برابر حملات موشکي ياد مي‌‌کردند که این شکست نشان داد آنها حتی توان مقابله با غزه را هم ندارند.

کاظم زاده ادامه داد: در جريان جنگ 8 روزه غزه ناکارآمدي سيستم گنبد آهنين به اثبات رسيد و اين امر موجب بدبيني صهيونيست‌ها به رژيم جعلي صهيونيستي و باراک شد، از همين رو باراک قبل از اينکه با اعتراضات گسترده صهيونيست ها رو به رو شود، از صحنه سياست کنار رفت.

اين کارشناس مسائل بين الملل خاطر نشان کرد: شکستي که در جريان جنگ 8 روزه غزه به رژيم غاصب صهيونيستي تحميل شد آثار مثبتي بر روند صلح در منطقه داشته و این رژیم جعلی را بیش از گذشته منزوی خواهد کرد.

انتهاي پيام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر