کد خبر: ۴۲۴۰۷۸۴
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۰

پارک یکی از محل های گشت گذار خانواده هاست و معمولا برای سرگرم شدن کودکان و یا استراحت در یک محل ساکت آرام انتخاب می شوند.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ؛ هر پارکی نکات جالب خودش را دارد و به دلیل متفاوتی باعث جذب افراد می شود اما هستند پارک هایی که با مضمون های خاص ساخته می شوند و یک نکته در آن ها بارزتر از باقی نکات است.

پارک لدرهابه نظر می رسد انگلیسی ها به عنوان یکی از دیوانگان لوازم ساختمانی شناخته می شوند چرا که نه تنها یک پارک بلکه 4 پارک لدری و لوازم ساختمانی دارند. در این پارک ها انواع لوازم ساختمانی و همچنین لوازم گود برداری مانند لدرهای مختلف تعبیه شده است که می تواند فضای زیبایی را برای خانواده های ایجاد کند. بچه به جای بازی با سرسره به سراغ لوازم های ساختمانی می روند و از مدل های اسباب بازی آن ها استفاده می کنند.

پارک فرارییکی از پارک هایی که سالانه انسان های زیادی را به سمت خودش می کشاند پارک فناوری فراری است. این کارخانه خودروسازی یک پارک با تمامی فناوری های جدید در دبی ساخته است. این پارک فناوری شبیه سازی های رانندگی با انواع خودروها را دارد و البته یک موزه بسیار کامل از خودروهای این شرکت که چند صد میلیون دلار قیمت دارد نیز در این پارک قرار دارد. پارک فناوری در اوایل سال 2010 بهره برداری شد.

پارک ماریویکی از بازی های کامپیوتری بسیار معروف و همچنین پرطرفدار دنیا "سوپر ماریو" است که البته در کشور ما بیشتر به نام قارچ خور شهرت دارد. این بازی آنقدر محبوب است که نینتندو تصمیم گرفت یک پارک برای آن ایجاد کند. در این پارک همه چیز به شکل شخصیت های این بازی طراحی شده اند و قسمت پرطرفدار آن بازی کردن به جای خود شخصیت ماریو است. بخش هایی در این پارک تعبیه شده است که شما می توانید با پوشیدن لباس ماریو و با استفاده از ابزارهای خاصی خودتان را به شکل این شخصیت دوست داشتنی در آورید و برخی مراحل را در دنیای واقعی تجربه کنید.

پارک ترسیکی دیگر از پارک های انگلستان که طرفداران بسیار زیادی دارد پارک ترس است. در این پارک که بر اساس داستانی از چارلز دیکنز ساخته شده است شما می توانید شهری تاریک و با بیماری های بسیار کشنده از دوره ویکتوریا را ببینید و البته قدم زدن در این پارک نیازمند دل و جرات بسیار است و همین باعث می شود تا این پارک بسیار منحصر به فرد و زیبا باشد.

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر