کد خبر: ۴۲۴۴۱۱۵
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۴:۴۸
سخنگوی کمیسیون اقتصادی:

سخنگوي کميسيون اقتصادی با اشاره به اینکه شواهد حاکی از عدم ارائه بودجه تا 15 بهمن ماه است، گفت: تصويب بودجه به سال آينده کشيده خواهد شد.

محمد علي‌پور نماينده مردم ماکو، چالدران در گفتگو با خبرنگار پارلماني باشگاه خبرنگاران با اشاره به ديرکرد ارائه بودجه توسط دولت، گفت: با توجه به مدت زمان باقي مانده تا پايان سال، حتي اگر بودجه در 15 بهمن ماه ارائه شود، تصويب نهايي آن به بعد از تعطيلات نوروز موکول خواهد شد.
 
وي در ادامه افزود: بودجه يک دوازده يا دو دوازده بايد به همراه بودجه ارائه شده تا بخشي از وظايف و قوانين مشخص شود.
 
سخنگوي کميسيون اقتصادی با بيان اين که بودجه بايد با واقعيات مطابق باشد، تصريح کرد: پيش‌بيني و بازنگري دولت از درآمدها بايد واقعي و به شرايط اقتصادي نزديکتر باشد لذا با توجه به فرصت زيادي که دولت در تدوين آن داشت بايد يک بودجه واقعي و قابل تحقق به مجلس ارائه شود.
 
نماينده مردم چالدران با اشاره به آثار زيان‌بار تاخير ارائه بودجه، بيان داشت: زماني که بودجه در موعد مقرر خود تصويب نشود بلاتکليفي براي دستگاه‌هاي مختلف ايجاد شده و تاثير منفي بر روند توسعه کشور خواهد داشت.
 
وي در پايان تاکید کرد: از شواهد و فضاي موجود اين گونه بر مي‌آيد که بودجه تا 15 بهمن نيز ارائه نخواهد شد لذا تصويب آن به سال آينده کشيده خواهد شد.  
 
انتهای پیام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
مطالب مرتبط
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر