کد خبر: ۴۲۹۸۷۸
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۰ - ۱۱:۵۵
فرماندار قاینات:

فرماندار قاینات گفت: خرید تضمینی محصولات دامی و کشاورزی زحمتکشان این عرصه باید توسط دولت در دستور کار قرار گیرد و کشاورزان نباید برای فروش محصولات خود هیچگونه نگرانی داشته باشند.

به گزارش سرويس استان هاي باشگاه خبرنگاران، به نقل روابط عمومی فرمانداری قاینات، غلامعلی حبیبی‌منش در همایش انجمن‌های کشاورزان خبره خراسان جنوبی در قاینات اظهار داشت: خرید تضمینی محصولات دامی و کشاورزی زحمتکشان این عرصه باید توسط دولت در دستور کار قرار گیرد.
وی افزود: هر کدام از ما در شرایط خاص می‌توانیم بدون ماشین و یا پوشاک زندگی کنیم ولی بدون محصولات دامی و کشاورزی امکان زنده ماندن وجود ندارد.
فرماندار قاینات از نمایندگان کشاورزان خواست تا در تولید محصولات مرغوب اعتماد مردم را جلب کنند.
حبیبی‌منش با اشاره به اینکه محصولات استراتژیک زرشک و زعفران متعلق به این منطقه است، تاکید کرد: باید کشاورزان با استفاده از روش‌های نوین تولید محصولات را بالا ببرند.
وی یادآور شد: با توجه به اینکه بیمه محصولات برای حمایت از کشاورزان است و باید کشاورزان محصولات خود را بیمه کنند در مقابل شرکت‌های بیمه به تعهدات خود پایبند باشند.
فرماندار قاینات یادآور شد: اگر می‌خواهیم کشور ما پیشرفت کند باید آموزش را سرلوحه کار خود قرار دهیم و در این زمینه تلاش کنیم. /ر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر