در میان ضدانقلاب باشی این همه تنها+ تصویر

امید دانا که اکنون یکسال از خروج ش از کشور می گذرد با افتخار گاف های خود را که در سایت های داخلی منتشر می شود در صفحه فیس بوک منتشر می کند

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران، امید دانا از عناصر سلطنت طلب که در جریان اغتشاشات سال 88 دستگیر و سپس با تخفیف در مجازات به زندان افکنده شد توانست به بهانه مرخصی از زندان از کشور خارج شود، امید دانا که اکنون یکسال از خروج ش از کشور می گذرد با افتخار گاف های خود را که در سایت های داخلی منتشر می شود در صفحه فیس بوک منتشر می کند و آن را به پای سابقه مبارزات نداشته سیاسی می نویسد.
 
 
 

 عملکرد امید دانا در استکهلم به حدی افتضاح بود که حتی ضدانقلاب خارج از کشور نیز حضور او را تحمل نکردند و سرانجام امید دانا را از «سازمان رستاخیز نوین» بیرون انداختند؛ وی که حتی برای مطالب ارسالی در سایت بالاترین گدایی امتیاز می کند آنچنان از مبارزه سیاسی دم می زند که گویی رهبر یک جریان موثر در اپوزسیون است.
  
شقایق ظفر از اعضا ارشد "سازمان رستاخیز نوین" تا به حال چندین مرتبه درباره امید دانا دست به افشاگری زده که در مقالات قبلی به آن اشاره کردیم؛ از جمله می توان به ماجرای اخراج امید دانا از سازمان رستاخیز نوین اشاره کرد که وی آن را به دروغ استعفا نامیده بود و یا  بالماسکه خواندن شورای ملی ایرانیان و ....
 
 
 
پس از یکسال حضور در استکهلم اکنون امید دانا تک وتنها مانده و به همراه همسرش [که به دروغ گفته بود توسط  وزارت اطلاعات تحت فشار است و امکان خروج از کشور ندارد] مشغول ارسال عکس های خانوادگی در فیس بوک و یا ارسال مطلب به بالاترین و ... است.
 
منبع: ما هستيم
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر