کد خبر: ۴۴۷۹۵۰۵
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۱:۲۶

عاشقان فیلم های سینمایی گاهی دست به کارهای عجیب می زنند. این افراد معمولا به دنبال آن هستند اتفاقات و وسایلی که در فیلم وجود دارد را به نوعی برای خودشان داشته باشند از این رو کارهای جالبی را انجام می دهند.

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، سری فیلم های جنگ ستارگان یکی از مجموعه های پرطرفدار در دنیا است که در آن تعداد بیشماری وسایل فضایی و تخیلی دیده می شود. جنگنده های فضایی که شکل های عجیبی دارند از جمله مهمترین اجزای این فیلم ها هستند و افراد بسیاری هم به آن علاقمندند.

یک گروه از طرفداران جنگ ستارگان در آلمان چندی پیش در اقدامی جالب یکی از جنگنده های این فیلم را وارد دنیای واقعی کردند. این جنگنده که در فیلم چندین بار دیده می شود یکی از وسایلی است که چهره فضایی خاصی دارد.این جنگنده با دقت بسیاری ساخته شده است و نزدیک به 20 نفر شبانه روز برای ساخت آن تلاش کرده اند. این وسیله دارای ابعادی به عرض 5.30 متر، طولی 4.80 متری و ارتفاعی به طول 4.30 متر است که تمام آن در یک پارکینگ 12 متری ساخته شده است.

این هواپیمای فضایی از جنس چوب، استیل و پلاستیک ساخته شده است و تمام وسایل آن روی هم وزنی نزدیک به 1.5 تن دارند. سازندگان این وسیله برای آنکه بتوانند بهترین جنگنده را داشته باشند نزدیک به 19 هزار دلار برای ساخت آن خرج کرده اند.

سرپرست این گروه عشق فیلم درباره انگیزه ساخت این وسیله گفته است که تنها علاقه زیاد به فیلم سینمایی باعث ساخت این وسیله شد. او در ادامه گفته است که این وسیله پس از تکمیل و نهایی شدن قرار است در یک موزه سینمایی مستقر شود.
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر