فخرآور به چه علت رها اعتمادی را پسرباهوش و با استعداد ایرانی نامید؟+تصویر

پس از روی آنتن رفتن دو مستند در حمایت از خاندان منحوس پهلوی توسط شبکه ضدفرهنگی من وتو بسیاری از سلطنت طلبان در حمایت از دست اندرکاران آن شبکه پیام های محبت آمیز خود را خطاب به آنان در فضای مجازی منتشر کردند.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران، پس از روی آنتن رفتن دو مستند در حمایت از خاندان منحوس پهلوی توسط شبکه ضدفرهنگی من وتو بسیاری از سلطنت طلبان در حمایت از دست اندرکاران آن شبکه پیام های محبت آمیز خود را خطاب به آنان در فضای مجازی منتشر کردند. نام "رها اعتمادی" به همراه "آرش آشتیانی" این روزها در فضای مجازی وابسته یا مرتبط با سلطنت طلبان بسیار به چشم می خورد.
 
نکته جالب توجه اینکه تا چند ماه پیش از تولید این دو مستند (رضا پهلوی و از تهران تا قاهره) سلطنت طلبان کمتر از رها اعتمادی یاد می کردند اما پس از نمایش مستندهای مذکور بسیاری از سلطنت طلبان دست به تعریف و تمجیده های اغراق آمیز دست زدند که نمونه ی از آن را در ذیل مشاهده می کنید.

 
 
 مه لقا فخراور خواهر عباس فخراور از چهره های سلطنت طلبی است که حمایت از رضا پهلوی را تکذیب نمی کند، وی در شورای ملی نیز به همراه رضا پهلوی مشغول فعالیت است هرچند که این شورا چندماه پس از تشکیل با استعفای اعضا رده بالا مواجه شد ! 

از سلطنت طلبان باید پرسید که اگر "رها اعتمادی" به خاطر تهیه و تولید مستند "از تهران تا قاهره" پسر باهوش و با استعداد ایرانی است پس حتما رضا پهلوی "مریخی مافوق بشر" است که البته به خاطر دل مشغولی ها دنیوی نه حرفه و دانشی دارد و نه جایگاه و مقامی (حداقل در نزد ضدانقلاب خارج از کشور) ...
منبع: ما هستيم
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر