کد خبر: ۴۸۶۱۸۷۸
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۱:۱۵

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نفت در واکنش به خبر مندرج در برخی رسانه ها درباره پرونده کرسنت باعنوان "وزیر صنعت دولت یازدهم" افشاگری کرد"،توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران؛روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نفت در واکنش به خبر مندرج در برخی رسانه ها درباره پرونده کرسنت توضیحاتی ارائه کرد که به شرح زیر است:

در پی درج خبری در برخی از مطبوعات با عنوان "وزیر صنعدت دولت یازدهم" افشاگری کرد/ محکومیت 18 میلاردی دارایی ایران در پرونده کرسنت"،به بیان مطلبی به نقل از محمدرضا نعمت زاده وزیر محترم صنعت معدن و تجارت در مورد قرارداد با شرکت کرسنت پرداخته شده که در این راستا بیان توضیحات زیر ضروری است.

1.بنابر اظهارات نعمت زاده متن کامل و دقیق صحبت های ایشان در مورد قرارداد شرکت کرسنت در روزنامه ی دنیای اقتصاد روز دوشنبه مورخ 12/3/93 منتشر شده است.

2. همانگونه که روابط عمومی وزارت صنعت معدن و تجارت نیز اعلام کرده،اشاره ی مهندس نعمت زاده به این موضوع که "دادگاه بالاخره ایران را به پرداخت جریمه محکوم کرد"، نادرست بوده است.


3. متاسفانه طی هشت ماه و نیم که از عمر دولت تدبیر و امید می گذرد، علی رغم درخواست های دوستانه و همچنین تذکرات مکرر، از رسانه ها از جمله خبرگزاری مهر که از بودجه دولت استفاده می کنند، به ذکر اعداد نجومی با عنوان جریمه یا خسارت به شرکت کرسنت می پردازند. بیان این اعداد بی پایه و اساس که آگاهانه و یا نا آگاهانه، خواسته یا ناخواسته مطرح می شود، در تضاد منافع ملی جمهوری اسلامی ایران می باشد و متاسفانه علی رغم بارها تذکر باز از این اقدامات خلاف خود دست برنمی دارند.

انتهای پیام/
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
برچسب ها
اا ، اا ، اا
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی