کد خبر: ۴۹۸۷۲۴۸
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۱

برگزیدگان بخش جلوه‌گاه نور، بصیرت و سینمایی ویدئویی سیزدهمین جشنواره فیلم مقاومت در آئین افتتاحیه‌ این جشنواره معرفی و تقدیر شدند.

به گزارش خبرنگار سینما باشگاه خبرنگاران؛ آئین افتتاحیه سیزدهمین جشنواره بین‌المللی مقاومت ساعاتی پیش با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی و جمعی از هنرمندان و خانواده‌های شهدا در تالار وحدت برگزار شد.

*برندگان سینمایی ویدیویی این دوره از جشنواره به شرح زیر اعلام شدند:

بهترین فیلمنامه

دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه به  سید روح الله حجازی برای  نگارش فیلمنامه سبز به رنگ زمرد.

بهترین کارگردانی

دیپلم افتخار و تندیس  بهترین کاگردانی  به مهرداد خوشبخت  برای کارگردانی فیلم ذهن خاموش

بهترین فیلم

هیأت داوران جشنواره بین المللی فیلم مقاومت هیچ فیلمی را برای دریافت جایزه بهترین فیلم معرفی نکردند.

جایزه ویژه  هیأت داوران به علیرضا کمالی برای بازی در فیلم "ذهن خاموش" رسید

و لوح تقدیر ویژه هیئت داوران را به  محمود پاک نیت برای حضور در فیلم های انقلاب و دفاع مقدس تقدیم کردند.


*برندگان بخش بصیرت (فتنه) به شرح زیر اعلام شد:


دیپلم افتخار و تندیس بهترین فیلم داستانی به مسعود تکاور برای فیلم سینمایی ویدیویی "سایبان"

دیپلم افتخار و تندیس بهترین فیلم مستند بخش بصیرت  به رضا صادقی  برای فیلم مستند "کدام انحراف؟ "

و لوح تقدیر ویژه به محمد مفیدی کیا  برای  فیلم داستانی "لکه" تعلق گرفت


*اسامی برگزیدگان 5 بخش مختلف جلوه گاه نور به شرح زیر معرفی شد:


فیلمنامه های کوتاه داستانی جلوه گاه نور

دیپلم افتخار و تندیس برگزیده اول به مهدی قویدل برای نگارش فیلمنامه " ماهی‌ها هم خیس "

دیپلم افتخار برگزیده دوم به شهره شافعی برای نگارش فیلمنامه "سرباز"

و دیپلم افتخار برگزیده سوم به قدرت باقری برای نگارش فیلمنامه "پایی برای پروانه" رسید

پویا نمایی جلوه گاه نور

دیپلم افتخار و تندیس  برگزیده اول به وحید شاکری  برای  پویا نمایی "رقص قاصدک ها"

دیپلم افتخار برگزیده دوم به مهدی شاد  برای  پویا نمایی "ماجراهای عمو سام"

دیپلم افتخار برگزیده سوم به علیرضا طاهری  برای  پویا نمایی "جزیره بیداری "

و لوح تقدیر به محمدجواد بابایی برای  پویا نمایی "دختر سنگ فروش" اهدا شد

نماهنگ جلوه گاه نور

دیپلم افتخار و تندیس برگزیده اول به الهه گل محمدی برای  نماهنگ  "بی انتها"

دیپلم افتخار برگزیده دوم  به آرش رفیعی برای  نماهنگ  "شمعدانی"

و دیپلم افتخار برگزیده سوم به مهدی نقویان برای نماهنگ "بابا خون داد" تعلق گرفت

فیلم مستند جلوه گاه نور

دیپلم افتخار و تندیس  برگزیده اول به محسن سوهانی برای فیلم مستند "سایه های شهر شلوغ"

دیپلم افتخار برگزیده دوم به روح الله اکبری برای فیلم مستند "املیا"

دیپلم افتخار برگزیده سوم به علیرضا نوروزی برای فیلم مستند "آن مرد ایستاده است"

و لوح تقدیر به داود جلیلی و سلمان ابوطالبی برای فیلم مستند "هالیود اسب تروا" رسید

فیلم کوتاه داستانی جلوه گاه نور

دیپلم افتخار برگزیده دوم به امیرعباس ربیعی برای فیلم "میتین"   

لوح تقدیر به خاطر استفاده از تکنیک نو به عباس عمرانی بیدی برای فیلم "پارکینگ"

و دیپلم افتخار برگزیده سوم به ابوالفضل گلفام برای فیلم "سرباز" و "شعبده باز" اهدا شد


انتهای پیام/رس


علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی و جمعی از هنرمندان و خانواده‌های شهدا در تالار وحدت برگزار شد - See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930630001686#sthash.mYp3CCbo.dpuf
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
مطالب مرتبط
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر