کد خبر: ۴۹۹۴۷۸۱
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۲
مهاباد؛

پلاک خودرو در شهرستان مهاباد ، از ج ، ایران بیست و هفت ، (ج ، ایران 27 ) به صاد ، ایران ، سی و هفت ، (ص ، ایران 37) تغییر یافته است.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران سنندج؛پلاک خودرو در شهرستان مهاباد، از ج، ایران بیست و هفت، (ج،ایران 27 ) به صاد، ایران،سی و هفت، (ص ، ایران 37) تغییر یافته است.

در خودروهای عمومی،تاکسی‌ها و خودروهای دولتی حرف پلاک همیشه یکسان است اما در خودروهای شخصی این حرف بستگی به شهری دارد که پلاک خودرو در آن ثبت شده‌است.

سرهنگ موسوی،رئیس پلیس راهور شهرستان مهاباد در این خصوص به باشگاه خبرنگاران جوان گفت : شماره حرف مهاباد قبلاً ایران27 ج بود،با توجه به اینکه سریال حرف ج 999 تمام شده است حرف جدیدی که به شهرستان مهاباد اختصاص یافته، حرف صاد است.

وی افزود:تعیین این حرف براساس حروف الفبا و با توجه به شهرستانی که زودتر شماره آن پایان یابد براساس برنامه پلیس راهور صورت می‎گیرد.

رئیس پلیس راهور شهرستان مهاباد در خصوص راه اندازی مرکز شماره دو، تعویض پلاک در مهاباد گفت:به منظور رفاه حال شهروندان مهابادی،مرکز شماره دو ،تعویض پلاک در این شهرستان در دست راه اندازی است.فرد متقاضی در پلیس راهور استان مراحل را طی کرده وفعلاً مراحل در راهور ناجا در حال پیگیری است که در صورت خاتمه کار این مرکز هم را اندازی می شود.

وی همچنین افزود:مرکز تعویض پلاک مهاباد فعلاًجوابگوی نیاز متقاضیان هست مشکلات تاحدودی برطرف شده وهم اکنون خدمات به تمام متقاضیان ارائه می شود.

انتهای پیام/ش

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر