کد خبر: ۵۲۰۸۷۲۴
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۲

از اول تا 31 خرداد ماه اظهارنامه‌های عملکرد مالیاتی سال 93 مؤدیان به صورت الکترونیکی در سازمان امور مالیاتی کل کشور قابل ارائه است.

به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران ، از اول تا 31 خرداد ماه اظهارنامه‌های عملکرد مالیاتی سال 93 مؤدیان به صورت الکترونیکی در سازمان امور مالیاتی کل کشور قابل ارائه است.

بر این اساس از اول تا 31 تیر ماه نیز مؤدیان می‌توانند به صورت دستی، دفاتر و گزارش عملکرد مالیاتی خود را به سازمان ارائه دهند، همچنین در صورت ارائه به موقع اظهارنامه مالیاتی از سوی مؤدیان این افراد مشمول جریمه دیرکرد، ارائه اظهارنامه نخواهند شد.

از اول تا 15 تیر ماه نیز مؤدیان مالیاتی می‌توانند عملکرد مالیات ارزش افزوده فصل بهار 94 را به سازمان امور مالیاتی تسلیم کنند.

همچنین در  حال حاضر مسئولان این سازمان در حال رایزنی برای تفاهم با اصناف برای تعیین میزان رشد درآمد مالیات بر عملکرد سال ۹۳ هستند.

حجم کل درآمد مالیاتی در سال گذشته حدود ۵۲ هزار میلیارد تومان بود که براساس گفته مقامات دولتی این رقم حدود ۴۵ درصد بودجه جاری دولت را پوشش می‌دهد، در حالی که طبق قانون برنامه پنجم تا پایان برنامه یاد شده در اسفند ۹۴ باید ۱۰۰ درصد بودجه جاری دولت از مالیات ، عوراض و در آمد غیر نفتی تامین شود.

انتهای پیام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر