کد خبر: ۵۲۷۵۰۹۹
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۳

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی غلامرضا خلیل ارجندی مدیرعامل صندوق اعتباری هنر را به عنوان متولی پیگیری موضوع "اقتصاد خلاق" در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب کرد.

به گزارشگروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حکم "علی جنتی" وزیر فرهنگ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مدیر عامل صندوق اعتباری هنر به شرح زیر است:

نظر به اهمیت پیگیری موضوع مهم و اساسی " اقتصاد خلاق" و  تاکید ویژه رییس جمهور محترم مبنی بر عملیاتی شدن آن در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، به جنابعالی ماموریت داده می شود نسبت به انجام موارد زیر اقدام فرمایید.
1- برنامه ریزی، هماهنگی و پیگیری فعالیت ها و اقدامات مرتبط با اقتصاد خلاق در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر وزارتخانه ها و سازمان ها و نهادهای مربوطه.      

2- طراحی ساختار سازمانی و تشکیلات مورد نیاز جهت عملیاتی شدن اتاق اقتصاد خلاق در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی.     

3- تعامل سازنده با نهادهای عمومی و غیر دولتی اعم از اتاق بازرگانی و بازارهای پول و سرمایه کشور به منظور جلب همکاری آنان در اجرایی شدن اقتصاد خلاق در کشور.

4- برقراری ارتباط با انجمن ها، نهادها و سازمان های متولی اقتصاد خلاق در سطح بین المللی به منظور تحکیم جایگاه رسمی نهاد اقتصاد خلاق ایران در محافل بین المللی.

بدیهی است کلیه معاونت ها و سازمان های تابعه وزارتخانه، همکاری لازم را در جهت تحقق اهداف و وظایف فوق الذکر، با جنابعالی خواهند داشت.


انتهای پیام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
مطالب مرتبط
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر