کد خبر: ۵۲۸۰۱۵۵
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۷

در این مراسم چهره‌هایى همچون ابراهیم حقیقى-گرافیست، احمد پورى-مترجم، نادر مشایخى-موزیسین حضور خواهند داشت و رابطه میان ادبیات با موسیقى، گرافیک و سایر هنرها را بررسی خواهند کرد.

به گزارش حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در این مراسم چهره‌هایى همچون ابراهیم حقیقى-گرافیست، احمد پورى-مترجم، نادر مشایخى-موزیسین حضور خواهند داشت و رابطه میان ادبیات با موسیقى، گرافیک و سایر هنرها را بررسی خواهند کرد.

در این شماره از جمله می‌خوانیم: گفتگویی مفصل با عین‌الله غریب مترجم ادبیات ترکیه پیرامون آرا و آثار یاشار کمال، مقاله‌ای از جواد اسحاقیان درباره کتاب این فرات خون است از یاشار کمال.

گفت و گو با علی اصغر حداد و کامران جمالی درباره جنبه‌های متنوع نویسندگی گونترگراس،مقاله‌ای از محمد ضیمران درباره رمان ظرافت جوجه تیغی نوشته موریل باربیل،مقاله ای از اصغر نوری درباره وجدی مواواد نمایشنامه‌نویس لبنانی-فرانسوی.

گفتگو با سیروس علی‌نژاد درباره کتاب جدیدش پیرامون پرویز نقیبی، گفت و گوی انتقادی با حورا یاوری درباره رویکرد های ادبی‌اش ،مقاله مفصل نادر مشایخی درباره تاثیرات فرمی ادبیات در موسیقی و مقاله انتقادی رکسانا حمیدی درباره رمان دیوار نوشته علیرضا غلامی.

گفتگوی سید ابوالحسن مختاباد با  دکتر محمد استعلامی درباره جنبش کرامیه به بهانه انتشار کتابی از دکتر استعلامی در همین زمینه از دیگر مطالب این نشریه است.

این برنامه سه شنبه 13 مرداد  ساعت ٦ بعد از ظهر در شهر;تاب فرشته به آدرس میدان تجریش، خیابان مقصودبی;، نرسیده به چهارراه حسابى، پلا; ٣٢ و با حضور جمعى از اهالى ادب، فرهنگ و هنر برگزار مى‌شود. ورود براى علاقمندان آزاد است.


انتهای پیام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر