کد خبر: ۵۳۵۷۱۰۵
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۴ - ۰۶:۱۰

دراین گزارش باچگونگی حکاکی روی هندوانه آشنا می شویم.


به گزارش خبرنگار اخبارداغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ میوه آرایی ساده و زیبا با شکل هایی خلاقانه میز پذیرایی در میهمانی ها و جشن های مختلف را زیباتر و به یادماندنی تر می کنند. در ادامه ایده هایی ساده و شیک برای تزیین میوه را می بینید. 

حکاکی روی هندوانه از اون دسته هنرهایی است که خیلی جاها کاربرد دارد.یکی از عناصری که می تواند به سفره ها و میز میوه زیبایی بسیار زیادی ببخشد تزئین و حکاکی روی هندوانه است .

برای حکاکی روی هندوانه  به یک عدد هندوانه سایز متوسط با سطح یکدست و همینطور چاقو و ابزارهای مخصوص حکاکی احتیاج داریم. توجه داشته باشین که برای حکاکی و تزئین انواع میوه ها بهتره میوه شما تازه باشد و البته بیش از حد هم  له نشده باشد.


برای شروع حکاکی روی طالبی ابتدا سر هندوانه  را با چاقو برش بدهید و ازآن جدا کنید.بعد وسط هندوانه را به شکل مرکز گل دربیارید و اطراف آنهارابرداریدطوری که اطراف مرکز گل کمی عمیق شود و مرکز به شکل برآمده دیده شود.

حالا باید با نوک چاقو طرح یه گل با چند گلبرگ رو روی هندوانه  بکشیددر مرحله بعد از حکاکی روی هندوانه شروع کنیدبا چاقوی مخصوص حکاکی اطراف گل را خالی کردن. طوری که گل شما برجسته به نظر بیاد حالا اضافات هندوانه  را از روی آن بردارید.،  میتوانید طرح گل رابه آرامی روی ردیف دیگه هندوانه بکشید و مثل مرحله قبل شروع به حکاکی روی هندوانه کنید تا یه ردیف گلبرگ بر روی هندوانه  به وجود بیاد.

همین کار را ادامه بدیدتا اونجا که به گل زیبا با چند ردیف گلبرگ داشته باشید.موقع حکاکی روی هندوانه  توجه داشته باشید نوک گلبرگها به علت نرم بودن نشکند و فرم گل شما عوض نشود. 


هندوانه هایی که دیگر هندوانه نیستندهندوانه هایی که دیگر هندوانه نیستند
هندوانه هایی که دیگر هندوانه نیستند
درفضای مجازی نیز عکاس هایی ازحکاکی هندوانه با طرح های دیگر دست به دست شده که دراین گزارش به معرفی آنها می پردازیم.

هندوانه هایی که دیگر هندوانه نیستندهندوانه هایی که دیگر هندوانه نیستندهندوانه هایی که دیگر هندوانه نیستند

هندوانه هایی که دیگر هندوانه نیستندهندوانه هایی که دیگر هندوانه نیستند

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر