کد خبر: ۵۶۷۸۴۴۲
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۳

با توجه به اهميت روز افزون كدپستی در كشور سامانه جديد بر خط صدور گواهی كد پستی با امكان دريافت چهار خدمت پيش بينی شده راه اندازی شد.

سامانه جديد خدمات كدپستي ده رقمي راه اندازي شد
به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با توجه به اهميت روز افزون كدپستی در كشور سامانه جديد بر خط صدور گواهی كد پستی با امكان دريافت چهار خدمت پيش بينی شده راه اندازی شد.
مدير كل جغرافيايی و كدگذاری شركت پست ضمن بيان اين خبر افزود: با استفاده از اين سامانه هموطنان عزيز مي توانند بدون نياز به  مراجعه حضوری به دفاتر پستی براي دريافت كدپستی محل سكونت يا محل كسب و كار خود، دريافت گواهی كدپستی و يا ثبت درخواست كدپستی جديد به صورت برخط و الكترونيكی  اقدام نمايند.

ميرزايی به قالب طراحي شده براي اين سامانه اشاره كرد و گفت: نرم افزار فوق الذكر براساس طراحي واكنش گرا (Responsive ) بوده به گونه ای كه برای نمايش در موبايل، تبلت و رايانه ظاهری متفاوت و مناسب را دارا است.

وی با بيان اينكه در اين سامانه امكان ارسال پيامك در زمان ثبت درخواست براي مشتريان فراهم آمده ادامه داد: از ديگر قابليت هاي اين سامانه ارائه خدمات وب سرويس به ساير سازمان ها واشخاص حقوقي است كه با استفاده از اين خدمت سازمان ها قادر خواهند بود با استفاده از كدپستی و با شماره تلفن ثابت اطلاعات مكانی متناظر مانند نشانی استاندارد پستی، مختصات جغرافيايی، تلفن ثابت، كد ISIC  كسب و كار و ... را به صورت برخط (آنلاین) دريافت نمايند.

 سامانه فوق از طريق نشاني gavahi.post.ir  براي عموم هم ميهنان قابل دسترس مي باشد.

انتهای پیام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر