کد خبر: ۵۸۵۴۳۳۱
گروه : سیاسی » دولت
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۰
با حکم حسینعلی امیری؛

معاون پارلمانی رییس جمهور، ایرج حسینی صدرآبادی را به سمت قائم مقام خود منصوب کرد.

ایرج حسینی صدرآبادی، قائم مقام معاونت پارلمانی ریاست جمهوری شدبه گزارش حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در حکمی، ایرج حسینی صدرآبادی را به سمت قائم مقام معاونت پارلمانی ریاست جمهوری منصوب کرد.

امیری در حکم انتصاب حسینی صدرآبادی با اشاره به سوابق و تجربیات ارزشمند وی، بر ضرورت برنامه ریزی جهت برقراری تعامل مثبت، صمیمی و منطقی بین دولت و مجلس، ارتقاء ارتباط با نمایندگان مجلس و تقویت مبانی علمی و کارشناسی طرح ها و لوایح با همکاری معاونین و مدیران این معاونت و معاونین امور مجلس وزارتخانه ها و سازمان های دولتی تاکید کرده است.

معاون امور مجلس رئیس جمهور همچنین در حکم خود ضرورت رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در جهت تحقق آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مورد تاکید قرار داده است.

حسینی صدرآبادی دارای دکترای حقوق عمومی است و علاوه بر استادیاری دانشگاه شهید چمران اهواز، سمت های اجرایی و مدیریتی متعددی را در دستگاه های مختلف از جمله وزارت دادگستری، وزارت کشور، وزارت کشاورزی، سازمان بازرسی کل کشور، سازمان تعزیرات حکومتی برعهده داشته است.

وی همچنین علاوه بر تدریس در چند دانشگاه و ارائه ده‌ها طرح و مقاله پژوهشی، بیش از ده‌هاپایان نامه دوره های تحصیلات تکمیلی را راهنمایی و داوری کرده است و به سه زبان فرانسه، انگلیسی و عربی نیز مسلط است.

حسینی صدرآبادی پیش از این معاون امور مجلس و حقوقی سازمان تعزیرات حکومتی (وزارت دادگستری) بود.

انتهای پیام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
مطالب مرتبط
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر