قم؛

حرام بودن دیر کرد دریافتی بانکها ازمردم

آیت‌الله نوری همدانی مرجع تقلید شیعیان گفت:رکن اصلی انقلاب "ولایت‌فقیه" است/دریافت دیرکرد از سوی بانک‌ها "حرام" است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران از قم؛ آیت الله نوری همدانی مرجع تقلید شیعیان ظهر امروز در دیدار با اعضای برگزاری اجلاس حوزه انقلابی با اشاره به اهمیت انقلابی بودن و انقلابی ماندن گفت: دیرکردی که بانک‌ها از مردم دریافت می‌کنند حرام است و حوزه‌های علمیه در این رابطه باید به میدان بیایند.
 
مرجع تقلید شیعیان بابیان اینکه انقلاب اسلامی ادامه راه پیامبران است، گفت: این انقلاب قابل‌مقایسه با انقلاب‌های سوسیالیستی و کمونیستی نیست از همین رو باید آسیب‌هایی که انقلاب اسلامی را تهدید می‌کند را حوزه‌های علمیه شناخته و بررسی کنند.
 
وی بابیان اینکه در حوزه‌های علمیه باید حداقل ماهی یک‌مرتبه جلساتی با عنوان انقلاب و انقلابی ماندن داشته باشیم، افزود: نباید از افراد و شخصیت‌های خارجی دعوت به سخنرانی راجع به انقلاب اسلامی بکنیم بلکه حوزه علمیه عظمت انقلاب اسلامی را تبیین کرده و در این جلسات باید اساتید و مراجع عظام حضور داشته باشند.

وی بابیان اینکه رکن اصلی انقلاب ولایت‌فقیه است، افزود: ارکان انقلاب اسلام، مردم و ولایت‌فقیه هستند؛ امام راحل در صحیفه نور بر سرکوبی استکبار و استعمار جهانی تأکید دارند که نشان از اهمیت مبارزه رهبران دینی با استکبار جهانی است و مبارزه با استکبار جزو انقلاب است.
 
آیت‌الله نوری همدانی با تأکید بر اینکه دیرکردی که بانک‌ها از مردم دریافت می‌کنند حرام است، افزود: حوزه‌های علمیه در این رابطه باید به میدان بیایند.

انتهای پیام/ر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر